Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine

Kavač

390000 €

I shkurtër

Shtepi ne shitje 250m2 ne nje truall prej 430m2.

Kati i parë: 2 dhoma, 2 kuzhina, tarracë e madhe me qasje në kopsht, 2 tarraca të vogla.

Kati i 2 - të: hyrja kryesore e shtëpisë është në katin e dytë, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, një tarracë e madhe me një pamje të bukur të gjirit dhe maleve, një korridor.

Katet e para dhe të dyta janë të lidhura me një shkallë të bukur prej druri.

Një pishinë e madhe shtëpie, sauna, dush, dhomë teknike janë të vendosura në dhomën pranë shtëpisë. Lule, ullinj, fiq, mandarinë rriten në komplot. Ofrohet parkim për 4 makina.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Kavač
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1267
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 390000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 250 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 430 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad
 • Parkimi

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad

Danilovgrad

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 117 m2
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
 • Pishinë

Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 138 m2
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja