Shtëpi në stilin chalet Në Sutomore në vend të qetë 15 min nga deti në fushë

Sutomore

138000 €

I shkurtër

Shtëpi për shitje Në Sutomore në një vend të qetë në një vend komod 15 minuta nga deti

Shtëpia është bërë në stilin e një shtëpie, e ndarë në dy gjysma plotësisht të izoluara (përfshirë sipas dokumenteve).

Sipërfaqja e përgjithshme e shtëpisë është 162 sq.m. + komplot para shtëpisë është rreth 300 sq.m.

Kati përdhes: sallë e madhe, studim, tarracë e mbuluar, banjo, dhomë e shërbimeve.

Kati i dytë: tre dhoma gjumi, tarracë në natyrë.

Lisat rriten në vend, të cilët janë më shumë se njëqind vjeç, mbrojnë nga dielli përvëlues në verë dhe nga goditjet e erës në dimër. Shtëpia shitet me të gjitha mobiljet dhe pajisjet. Shtëpia është e thatë, kursyese e energjisë, rezistente ndaj tërmetit. Lloji i ngrohjes: elektrike. Vija e dytë nga deti, në fushë.
Një pronar.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Sutomore
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1271
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 138000 €
 • Dhomat : 6
 • Gjithsej katin e zonës: 162 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 350 m2
 • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Pamje e detit
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Ballkon

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Parkimi