Shtëpi e re prej druri Në Zabljak për pushim ose marrje me qira

Zabljak

80000 €

I shkurtër

Një shtëpi ofrohet për shitje në veri Të Malit të Zi në qytetin Zabljak

Sipërfaqja e shtëpisë është 73m2, trualli është 400m2.

Kati i parë përbëhet nga një dhomë të gjallë e kombinuar me një kuzhinë dhe një banjo. Kati i dytë përbëhet nga dy dhoma gjumi.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Zabljak
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1283
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 80000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 73 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 400 m2
 • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja