Shtëpi e re prej druri 120 m2 Në Zabljak në vend të qetë pranë pyllit

Zabljak

92000 €

I shkurtër

Ofrohet për shitje një shtëpi dykatëshe në veri Të Malit të Zi në qytetin Zabljak

Sipërfaqja e shtëpisë 120m2, trualli 402m2

Në katin e parë ka një dhomë të gjërë të jetesës me një kuzhinë, një banjo dhe një tarracë.

Në katin e dytë ka katër dhoma gjumi të ndara dhe dy tarraca me pamje malore

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Zabljak
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1284
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 92000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 120 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 402 m2
 • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja