Investime urgjente fitimprurëse-tokë Në Sutomore për një hotel me pamje të mrekullueshme nga deti

Brca

120000 €

I shkurtër

Investim i shkëlqyer urgjent! Komplot për shitje në Sutomore për ndërtimin e një hoteli ose ndërtese apartamentesh në Brca me një pamje të mrekullueshme të detit.

Lejohet të ndërtohet një objekt deri në 558 metra në një ngastër prej 736 m2.

Distanca në plazh është 600 metra.

Rruga e shtruar në vetë vendin.

Energjia elektrike, uji dhe kanalizimi i qytetit furnizohen (pa rezervuar septik). Ekziston një objekt instalimi i përkohshëm, si dhe një themel për një shtëpi të re.

Numri i lejuar i kateve është 3 kate me bazë 186 m2 me sipërfaqe totale 558m2.

Autostrada është 30 metra larg.

Pamje e bukur panoramike e detit dhe maleve.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Brca
 • Agjenti : Laban

Detajet

 • ID : 1300
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 120000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 558 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 736 m2
 • Ballkone : 5
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad
 • Mobilje

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad

Danilovgrad

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 117 m2
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
 • Parkimi

Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 138 m2
Vilë tre kate me pishinë në Krimovicë me pamje panoramike nga deti
 • Pamje e detit
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja