Vile e re 205 m2 Ne Bar Me pamje nga deti

Bar

220000 €

I shkurtër

Shtëpi e re në Një Bar me pamje nga deti

Ofrohet për shitje një shtëpi e re trekatëshe në Një Bar, rrip i gjelbër

Sipërfaqja e shtëpisë është 205m2 (sipas dokumenteve 150m2). Truall prej 200m2.

Struktura e katit të parë: salla e hyrjes, kuzhinë e veçantë, dhomë të gjallë, dy dhoma gjumi (një dhomë gjumi me dhomë salcë) dhe një banjo.

Struktura e katit të dytë: një sallë e madhe hyrëse, një dhomë të gjallë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një tarracë me pamje nga deti.

Në katin e tretë ka një studio me një banjo dhe një tarracë me pamje nga deti.

Shtëpia ka tavane shtrirje, Internet. Parking pranë shtëpisë.

Grilat, rrjetat e mushkonjave dhe panelet norvegjeze infra të kuqe janë instaluar në dritare.

Dokumentet janë dorëzuar për legalizim. Distanca deri në det është 400m. shtëpia është ndërtuar në vitin 2023.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bar
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1315
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 220000 €
 • Dhomat : 6
 • Gjithsej katin e zonës: 205 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 200 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad
 • Parkimi

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad

Danilovgrad

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 117 m2
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
 • Vija e parë

Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 138 m2
Vilë tre kate me pishinë në Krimovicë me pamje panoramike nga deti
 • Pamje e detit
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja