Shitet shtepi e re 160 m2 ne Krimovicë me truall te madh 1000 m2

Krimovica

360000 €

I shkurtër

Shtëpi e re në Krimovice, një periferi E Budvës.

Një shtëpi e re dykatëshe në fshatin Krimovitsa ofrohet për blerje.

Sipërfaqja e shtëpisë është 160m2, trualli është 1000m2. Shtëpia ka një dhomë të gjallë, një kuzhinë dhe tre dhoma gjumi.

Shtëpia është ndërtuar me gur të bardhë kroat, pa përfunduar, gjë që bën të mundur të bëni gjithçka sipas dëshirës tuaj.

Një vend piktoresk, shumë i qetë i rrethuar nga pemë halore dhe gjelbërim. Ka një restorant aty pranë.

Në Budvë 9km, në Tivat 14km. Plazhet më të afërta janë 1 km larg.

Numri i dhomave:4
Viti i ndërtimit:2023
Dhoma gjumi:3
Banjo:1

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Krimovica
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1319
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 360000 €
 • Dhomat : 4
 • Gjithsej katin e zonës: 160 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 1000 m2
 • Ballkone : 2

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad
 • Parkimi

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad

Danilovgrad

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 117 m2
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
 • Pishinë

Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 138 m2
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja