Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad

Danilovgrad

190000 €

I shkurtër

Shitet një pasuri e madhe e mirëmbajtur me 3 ndërtesa.
Vend i qetë i gjelbër i bukur 20 minuta nga Podgorica.

Pasuria përbëhet nga tre ndërtesa - dy banimi dhe një belveder.

Plazhi Në Lumin Zete është 5 minuta larg.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Danilovgrad
 • Agjenti : Agent

Video

Detajet

 • ID : 1384
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 190000 €
 • Dhomat : 4
 • Gjithsej katin e zonës: 117 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 6600 m2
 • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
 • Afër detit

Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 138 m2
Shitet shtepi e re 160 m2 ne Krimovicë me truall te madh 1000 m2
 • Ndërtesë e re
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja