Këtu ju do të gjeni të pronës për shitje - Shtëpi dhe vila në mal të Zi

1-21 duke treguar të 112

Shtëpi moderne 108m2 me 3 dhoma gjumi për shitje Në Motički Gaj
 • Mobilje
Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Ndërtesë e re
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Ballkon

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Parkimi
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Parkimi
Shitet mini hotel guri pune 3 katesh Ne Motički Gaj
 • Featured

Shitet mini hotel guri pune 3 katesh Ne Motički Gaj

Motichkij Gaj

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 328 m2
Për shitje active mini hotel në Motichkij Gay me komente të mira
 • Featured
Shitet shtepi druri 3 kateshe ne Zabljak ngjitur me pyllin
 • Parkimi
Shtëpi e ngrohtë familjare 102 m2, 1+3 Në Kovacka Dolina
 • Parkimi

Shtëpi e ngrohtë familjare 102 m2, 1+3 Në Kovacka Dolina

Kovachka Dolina

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 102 m2
Shtepi e re Ne Shushan me pamje 1km nga deti
 • Ballkon
Shtëpi moderne 108m2 me 3 dhoma gjumi për shitje Në Motički Gaj
 • Mobilje

Shtëpi moderne 108m2 me 3 dhoma gjumi për shitje Në Motički Gaj

Motichkij Gaj

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 108 m2

142800 euro

Shtepi druri 140m2 1+1 me sauna ne shitje Ne Uskoci me pamje te mrekullueshme panoramike
 • Parkimi

115500 euro

Shtëpi 2-katëshe prej 230 m2 me shtëpi mysafire Në Bigovë pranë detit dhe me pishinë
 • Pishinë

Sipas kërkesës

Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti
 • Parkimi

Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti

Bjeliši

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 200 m2

187000 euro

Projekti Invest i ndërtimit të një shtëpie në qendër Të Tivatit
 • Parkimi

Projekti Invest i ndërtimit të një shtëpie në qendër Të Tivatit

Tivat

 • Dhomat 12
 • Zona madhësia 146 m2

Sipas kërkesës

Shtëpi në stilin chalet Në Sutomore në vend të qetë 15 min nga deti në fushë
 • Ballkon

138000 euro

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Ndërtesë e re

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine

Kavač

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 250 m2

390000 euro

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Ballkon

Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2

45000 euro

Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Parkimi

Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje

Borje

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 108 m2

25000 euro

Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Parkimi

Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje

Borje

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 158 m2

72000 euro

Shitet mini hotel guri pune 3 katesh Ne Motički Gaj
 • Featured

Shitet mini hotel guri pune 3 katesh Ne Motički Gaj

Motichkij Gaj

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 328 m2

360000 euro

Për shitje active mini hotel në Motichkij Gay me komente të mira
 • Featured

Për shitje active mini hotel në Motichkij Gay me komente të mira

Motichkij Gaj

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 108 m2

136000 euro

Shtëpi e re në ndërtim e Sipër Në Zupci, Bar Me pamje të shkëlqyeshme nga deti dhe mali
 • Ballkon

Sipas kërkesës

Shitet shtëpi e bukur njëkatëshe e mobiluar me tre dhoma Në Danilovgrad
 • Featured

Shitet shtëpi e bukur njëkatëshe e mobiluar me tre dhoma Në Danilovgrad

Danilovgrad

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 132 m2

130000 euro

Shitet shtepi druri 3 kateshe ne Zabljak ngjitur me pyllin
 • Parkimi

Shitet shtepi druri 3 kateshe ne Zabljak ngjitur me pyllin

Zabljak

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 128 m2

73500 euro

Shtepi e madhe 3 kateshe 255 m3 Ne Borje me hyrje te vecanta
 • Parkimi

Shtepi e madhe 3 kateshe 255 m3 Ne Borje me hyrje te vecanta

Borje

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 255 m2

Sipas kërkesës

Shtëpi e ngrohtë familjare 102 m2, 1+3 Në Kovacka Dolina
 • Parkimi

Shtëpi e ngrohtë familjare 102 m2, 1+3 Në Kovacka Dolina

Kovachka Dolina

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 102 m2

47250 euro

Hapësirë e hapur shtëpi e madhe druri 140 m2 në 2 nivele është në shitje Në Zabljak
 • Featured

115500 euro

Shtëpi e re komode në një zonë Të qetë Bar Me pamje nga deti jo shumë larg detit
 • Parkimi

Sipas kërkesës

Shtepi e re Ne Shushan me pamje 1km nga deti
 • Ballkon

Shtepi e re Ne Shushan me pamje 1km nga deti

Bar

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 117 m2

170000 euro

Shtëpi trekatëshe Në Krasichi 120m nga deti me pamje panoramike
 • Mobilje

Shtëpi trekatëshe Në Krasichi 120m nga deti me pamje panoramike

Krashichi

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 77 m2

Sipas kërkesës

U gjetën shumë rezultate. Ju lutemi, specifikoni termat e kërkimit në formën e mësipërme.
E keni gjetur diçka interesante? A dëshironi të njoftoheni kur objekte të reja duket?