blloku defore 0 Bar

            

1-21 duke treguar të 50

Shtepi e re Ne Shushan me pamje 1km nga deti
 • Featured
Shitet banesa e renovuar komplet studio 38 m2 Ne Bar
 • Mobilje
Shtëpia ID=1153
 • Pamje e detit

Shtëpia ID=1153

Bar

 • Dhomat 15
 • Zona madhësia 500 m2
Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Mobilje
Truall i madh në Bar me pamje panoramike
 • Pamje e detit

Truall i madh në Bar me pamje panoramike

Bartula

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 15000 m2
Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Mobilje

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2
Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Parkimi
Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Ndërtesë e re
Banesë ID=1125
 • Ballkon

Banesë ID=1125

Polje

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2
Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti
 • Ballkon

Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti

Bjeliši

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 200 m2

187000 euro

Apartament ekskluziv me diell 100 m2 Në Bar Në një shtëpi të re pranë detit
 • Pamje e detit

230000 euro

Shtëpi e re në ndërtim e Sipër Në Zupci, Bar Me pamje të shkëlqyeshme nga deti dhe mali
 • Ballkon

Sipas kërkesës

Banesë 111m2 Në Bar në kompleksin banesor premium-class Zetagradnja
 • Featured

Banesë 111m2 Në Bar në kompleksin banesor premium-class Zetagradnja

Bar

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 111 m2

Sipas kërkesës

Shtepi e re Ne Shushan me pamje 1km nga deti
 • Featured

Shtepi e re Ne Shushan me pamje 1km nga deti

Bar

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 117 m2

170000 euro

Shitet banesa e renovuar komplet studio 38 m2 Ne Bar
 • Mobilje

Shitet banesa e renovuar komplet studio 38 m2 Ne Bar

Bar

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 39 m2

57000 euro

Studio apartament 33 m2 në kompleksin Faros Në Bar me pamje panoramike nga investitori
 • Pamje e detit

82000 euro

Apartament Studio në një kompleks të bukur me pamje panoramike të detit
 • Featured

55000 euro

Përfunduar ndërtimin me 12 apartamente dhe 15-30 për qind në vit
 • Pamje e detit

Përfunduar ndërtimin me 12 apartamente dhe 15-30 për qind në vit

Bar

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 460 m2

680000 euro

Shtëpi e rinovuar Në Sutomore me dhoma të ndara dhe pamje nga deti, e shkëlqyeshme me qira
 • Parkimi

107000 euro

Shtëpia ID=1153
 • Pamje e detit

Shtëpia ID=1153

Bar

 • Dhomat 15
 • Zona madhësia 500 m2

550000 euro

Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Mobilje

Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar

Zupci

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 132 m2

150000 euro

Truall i madh në Bar me pamje panoramike
 • Pamje e detit

Truall i madh në Bar me pamje panoramike

Bartula

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 15000 m2

75000 euro

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Mobilje

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2

200000 euro

Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Parkimi

Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male

Miljevci, Bar

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 180 m2

195000 euro

Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Ndërtesë e re

Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh

Tomba

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 275 m2

260000 euro

Banesë ID=1125
 • Ballkon

Banesë ID=1125

Polje

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2

46000 euro

Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti
 • Parkimi

Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti

Burtaiši

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 60 m2

48000 euro

3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore
 • Featured

3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore

Brca

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 70 m2

78000 euro

Apartament i madh, komod, modern me 2 dhoma gjumi 78m2 Ne Sutomore ne nje zone te qete
 • Mobilje

80000 euro