1-21 duke treguar të 40

Shitet banesa Në Dobra Voda në kompleks në bregdet me pishinë
 • Featured
Kompleksi banesor Në Dobra Voda me 5 banesa dhe restaurant
 • Featured
Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Ndërtesë e re
Truall i madh në Bar me pamje panoramike
 • Featured

Truall i madh në Bar me pamje panoramike

Bartula

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 15000 m2
Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Featured

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2
Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Pamje e detit
Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Featured
Banesë ID=1125
 • Featured

Banesë ID=1125

Polje

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2
3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore
 • Pamje e detit
Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti
 • Featured

Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti

Bjeliši

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 200 m2

187000 euro

Shitet banesa Në Dobra Voda në kompleks në bregdet me pishinë
 • Featured

Shitet banesa Në Dobra Voda në kompleks në bregdet me pishinë

Dobra Vodë

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 61 m2

95000 euro

Apartament Studio në një kompleks të bukur me pamje panoramike të detit
 • Mobilje

55000 euro

Vile Ne Dobra Voda 3 kate me pamje nga deti dhe me 3 hyrje per turistet
 • Ballkon

Vile Ne Dobra Voda 3 kate me pamje nga deti dhe me 3 hyrje per turistet

Dobra Vodë

 • Dhomat 10
 • Zona madhësia 340 m2

250000 euro

Kompleksi banesor Në Dobra Voda me 5 banesa dhe restaurant
 • Featured

Kompleksi banesor Në Dobra Voda me 5 banesa dhe restaurant

Dobra Vodë

 • Dhomat 15
 • Zona madhësia 600 m2

550000 euro

Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Ndërtesë e re

Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar

Zupci

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 132 m2

150000 euro

Truall i madh në Bar me pamje panoramike
 • Featured

Truall i madh në Bar me pamje panoramike

Bartula

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 15000 m2

75000 euro

Vile Ne Dobra Voda 250 nga deti 200 m2 me pamje panoramike nga deti
 • Featured

Vile Ne Dobra Voda 250 nga deti 200 m2 me pamje panoramike nga deti

Dobra Vodë

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 200 m2

375000 euro

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Featured

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2

200000 euro

Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Pamje e detit

Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male

Miljevci, Bar

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 180 m2

195000 euro

Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Featured

Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh

Tomba

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 275 m2

260000 euro

Banesë ID=1125
 • Featured

Banesë ID=1125

Polje

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2

46000 euro

Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti
 • Featured

Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti

Burtaiši

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 60 m2

48000 euro

Shitet vilë e madhe 3-katëshe me pishinë në resortin Dobra Voda
 • Featured

Shitet vilë e madhe 3-katëshe me pishinë në resortin Dobra Voda

Dobra Vodë

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 273 m2

360000 euro

3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore
 • Pamje e detit

3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore

Brca

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 70 m2

78000 euro

Apartament i madh, komod, modern me 2 dhoma gjumi 78m2 Ne Sutomore ne nje zone te qete
 • Ballkon

80000 euro

Apartament Modern ne Sutomore 54m2 me 1 dhome gjumi dhe pamje se
 • Mobilje

Apartament Modern ne Sutomore 54m2 me 1 dhome gjumi dhe pamje se

Brca

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 54 m2

68000 euro

Vilë e bukur moderne me 3 dhoma gjumi Në Dobra Voda me pamje panoramike të detit dhe pishinë
 • Ballkon

680000 euro

Apartament komod dhe i ngrohtë me 1 dhoma gjumi në një nga shtëpitë më të mira Në Bar
 • Pamje e detit

82000 euro

Shitet apartament i kendshem 1 dhome gjumi ne qender Te Lokalit, Mali I Zi
 • Parkimi

Shitet apartament i kendshem 1 dhome gjumi ne qender Te Lokalit, Mali I Zi

Burtaiši

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 44 m2

105000 euro

Shtëpi moderne me tre kate në periferinë më të afërt Të Barit Me pamje nga deti
 • Featured

280000 euro