patundshmëri në Krashici, Mali I Zi< / h1>
Pasurive të patundshme në Krasici është një shumë e vila të bukura dhe shtëpi në një rrip të ngushtë të tokës përgjatë detit. Krasici është një vend i bukur dhe i izoluar në gadishullin Lustica. Fshati Krasici është një destinacion historikisht popullor pushimi i inteligjencës Jugosllave, e cila tani është bërë një hit me blerësit e pronave në Mal të Zi nga Evropa. Këtu është uji më i pastër në gji, i cili kurrë nuk lulëzon për shkak të burimeve të ujit të ftohtë pothuajse gjatë gjithë vijës bregdetare. Plazhet janë brenda distancës në këmbë, dhe deti i hapur është rreth 10 minuta larg.

        

1-21 duke treguar të 26

Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
 • Pamje e detit
Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim
 • Ndërtesë e re
Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti
 • Pamje e detit
Tokë në shitje Në Lushticë për ndërtimin e një vile
 • Featured
Shtëpi trekatëshe Në Krasici me pamje Nga Gjiri I Kotorrit
 • Afër detit
Vilë luksoze panoramike me një pishinë
 • Vija e parë

Vilë luksoze panoramike me një pishinë

Bogišići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 260 m2
Shtëpi e re Në Krashichi 30m nga deti me pamje panoramike
 • Mobilje
Shtëpi Në Krashichi 100m nga deti në një zonë të gjelbër
 • Pamje e detit
Shtëpia ID=965

Shtëpia ID=965

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 2 m2
Shtëpia në Lepetane, Tivat, 1 linjë të detit për restaurimin
 • Pamje e detit
Shtëpia ID=852
 • Parkimi

Shtëpia ID=852

Đenovići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 710 m2
Apartament i madh 100m2 në Tivat, Donja Lastva pranë Porto Montenegro, pamje nga deti
 • Pamje e detit

250000 euro

Shtëpi 2-katëshe prej 230 m2 me shtëpi mysafire Në Bigovë pranë detit dhe me pishinë
 • Afër detit

Sipas kërkesës

Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
 • Pamje e detit

Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera

Đuraševići

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 64 m2

200000 euro

Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim
 • Ndërtesë e re

Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim

Đuraševići

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 64 m2

200000 euro

Për shitje një hotel për 7 apartamente me plazhin e vet dhe parkim Në Dzhurashevichi
 • Vija e parë

Sipas kërkesës

Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti
 • Pamje e detit

Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 60 m2

147000 euro

Tokë në shitje Në Lushticë për ndërtimin e një vile
 • Featured

Tokë në shitje Në Lushticë për ndërtimin e një vile

Krashichi

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 5000 m2

Sipas kërkesës

Shitet toke e bukur Ne Rose per ndertimin e nje vile me pamje panoramike
 • Parkimi

Shitet toke e bukur Ne Rose per ndertimin e nje vile me pamje panoramike

Rose

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 656 m2

Sipas kërkesës

Shtëpi trekatëshe Në Krasichi 120m nga deti me pamje panoramike
 • Parkimi

Shtëpi trekatëshe Në Krasichi 120m nga deti me pamje panoramike

Krashichi

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 77 m2

Sipas kërkesës

Shtëpi trekatëshe Në Krasici me pamje Nga Gjiri I Kotorrit
 • Afër detit

Shtëpi trekatëshe Në Krasici me pamje Nga Gjiri I Kotorrit

Krashichi

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 108 m2

192000 euro

Vilë luksoze panoramike me një pishinë
 • Vija e parë

Vilë luksoze panoramike me një pishinë

Bogišići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 260 m2

350000 euro

Shtëpi e re Në Krashichi 30m nga deti me pamje panoramike
 • Mobilje

Shtëpi e re Në Krashichi 30m nga deti me pamje panoramike

Krashichi

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 142 m2

315000 euro

Shtëpi Në Krashichi 100m nga deti në një zonë të gjelbër
 • Pamje e detit

Shtëpi Në Krashichi 100m nga deti në një zonë të gjelbër

Krashichi

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 90 m2

185000 euro

Shtepi tre kateshe Ne vend te qete Krashici, 120m nga deti me pamje panoramike
 • Featured

Shtepi tre kateshe Ne vend te qete Krashici, 120m nga deti me pamje panoramike

Krashichi

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 77 m2

95000 euro

Shtëpia ID=965

Shtëpia ID=965

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 2 m2

2500000

Toke per investim Ne Krashici per ndertimin e 19 vilave ne vije te pare te detit
 • Pamje e detit

Toke per investim Ne Krashici per ndertimin e 19 vilave ne vije te pare te detit

Krashichi

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 8337 m2

1592200 euro

Vila në Krashiçi 257 milion2 me pamje të madhe Në Boka dhe PortoMontenegro
 • Mobilje

Vila në Krashiçi 257 milion2 me pamje të madhe Në Boka dhe PortoMontenegro

Krashichi

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 222 m2

780000 euro

Shtëpia në Lepetane, Tivat, 1 linjë të detit për restaurimin
 • Pamje e detit

Shtëpia në Lepetane, Tivat, 1 linjë të detit për restaurimin

Lepetane

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 167 m2

250000 euro

Komplot për shitje në Kavach 4500м2 me pamje mahnitëse e Tivat Bay
 • Featured

Komplot për shitje në Kavach 4500м2 me pamje mahnitëse e Tivat Bay

Bogdašići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 4500 m2

127000 euro

Shtëpia ID=852
 • Parkimi

Shtëpia ID=852

Đenovići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 710 m2

650000 euro

Vendin në Lustica, Bogisici për të ndërtuar një vilë apo një mini hotel
 • Featured

Vendin në Lustica, Bogisici për të ndërtuar një vilë apo një mini hotel

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 900 m2

85000 euro

                   


Çmimet e apartamenteve fillojnë nga rreth 1,900 për m2, dhe një shtëpi në Krasici mund të blihet për rreth 180,000 euro. Zotërimi i një prone Në Krasici do të jetë një investim i shkëlqyeshëm si në një pushim familjar ashtu edhe në një pasuri financiarisht likuide.

Ju mund të merrni Në Tivat me transport publik ose me taksi në rreth 10-15 minuta. Dyqanet ushqimore janë të hapura gjatë gjithë vitit, një makinë 5-7-minuta larg është një shkollë dhe një kopsht, një zyrë postare, argjinatura E Gjirit Lustica.