1-21 duke treguar të 22

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Mobilje
Vilë luksoze panoramike me një pishinë
 • Pishinë

Vilë luksoze panoramike me një pishinë

Bogišići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 260 m2
Shtëpia ID=965

Shtëpia ID=965

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 2 m2
E pajisur vila luksoze me pamje nga deti, pishinë dhe komplot i madh toke
 • Ballkon

E pajisur vila luksoze me pamje nga deti, pishinë dhe komplot i madh toke

Prekazin E Poshtëm Stoliv

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 450 m2
Komplot për shitje në Kavach 4500м2 me pamje mahnitëse e Tivat Bay
 • Pamje e detit
Shtëpia ID=852
 • Vija e parë

Shtëpia ID=852

Đenovići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 710 m2
Ngastres se ndertimit 740м2 në Bogisici, Lustica me pamje nga deti
 • Vija e parë
Dy dhoma gjumi penthouse të 62.25 m me terracce.
 • Ballkon
Studio apartament 16m2 me mezzanine
 • Featured

Studio apartament 16m2 me mezzanine

Mrčevac

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 16 m2
Apartament Studio 24.46m2 plus mezzanine dhe tarracë
 • Featured
Apartament i ri 2 dhoma 49m2 Ne Kavaci ne katin e fundit me pamje te mrekullueshme panoramike
 • Pamje e detit

92000 euro

Banesë e re 2 dhoma 43m2 me diell Në Kavaci në katin e fundit me pamje panoramike 180
 • Parkimi

79995 euro

Apartament i madh 100m2 në Tivat, Donja Lastva pranë Porto Montenegro, pamje nga deti
 • Ballkon

250000 euro

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Mobilje

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine

Kavač

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 250 m2

390000 euro

Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti
 • Mobilje

Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 60 m2

147000 euro

Vilë luksoze panoramike me një pishinë
 • Pishinë

Vilë luksoze panoramike me një pishinë

Bogišići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 260 m2

350000 euro

Shtëpia ID=965

Shtëpia ID=965

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 2 m2

2500000

Komploti i rrafshtë i tokës në Kavaçë me pikëpamjen e detit për ndërtimin
 • Featured

150000 euro

E pajisur vila luksoze me pamje nga deti, pishinë dhe komplot i madh toke
 • Ballkon

E pajisur vila luksoze me pamje nga deti, pishinë dhe komplot i madh toke

Prekazin E Poshtëm Stoliv

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 450 m2

1350000 euro

Shtëpia në Lepetane, Tivat, 1 linjë të detit për restaurimin
 • Featured

Shtëpia në Lepetane, Tivat, 1 linjë të detit për restaurimin

Lepetane

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 167 m2

250000 euro

Komplot për shitje në Kavach 4500м2 me pamje mahnitëse e Tivat Bay
 • Pamje e detit

Komplot për shitje në Kavach 4500м2 me pamje mahnitëse e Tivat Bay

Bogdašići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 4500 m2

127000 euro

Shtëpia ID=852
 • Vija e parë

Shtëpia ID=852

Đenovići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 710 m2

650000 euro

Të urbanizuara komplot 1952м2 në Kavach 10 minuta nga Tivat me vila projektit
 • Parkimi

175680 euro

Vendin në Lustica, Bogisici për të ndërtuar një vilë apo një mini hotel
 • Featured

Vendin në Lustica, Bogisici për të ndërtuar një vilë apo një mini hotel

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 900 m2

85000 euro

Ngastres se ndertimit 740м2 në Bogisici, Lustica me pamje nga deti
 • Vija e parë

Ngastres se ndertimit 740м2 në Bogisici, Lustica me pamje nga deti

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 720 m2

52000 euro

Ndërtimi komplot në Stoliv 186 m2 me shtëpinë e vjetër të gurit me pamje nga deti
 • Pamje e detit

190000 euro

Tre dhoma gjumi & dy banjo plotesisht i mobiluar apartamentin me panoramike tarracë
 • Featured

270000 euro

Me dy dhoma gjumi / dy-banjo plotesisht i mobiluar apartamentin 90m + tarracë 30m
 • Featured

270000 euro

Dy dhoma gjumi penthouse të 62.25 m me terracce.
 • Ballkon

Dy dhoma gjumi penthouse të 62.25 m me terracce.

Mrčevac

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 62 m2

175395 euro

Studio apartament 16m2 me mezzanine
 • Featured

Studio apartament 16m2 me mezzanine

Mrčevac

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 16 m2

51579 euro

Apartament Studio 24.46m2 plus mezzanine dhe tarracë
 • Featured

Apartament Studio 24.46m2 plus mezzanine dhe tarracë

Mrčevac

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 24 m2

76960 euro