1-21 duke treguar të 45

Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti
 • Pamje e detit
Shitet apartament i ri 41 m2 ne nje pallat Te Ri Ne Bar
 • Parkimi
Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Pishinë
Truall i madh në Bar me pamje panoramike
 • Parkimi

Truall i madh në Bar me pamje panoramike

Bartula

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 15000 m2
Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Featured

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2
Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Mobilje
Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Ndërtesë e re
Banesë ID=1125
 • Ballkon

Banesë ID=1125

Polje

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2
Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti
 • Pamje e detit
Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti
 • Pamje e detit

Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti

Bjeliši

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 200 m2

187000 euro

Shtëpi e re komode në një zonë Të qetë Bar Me pamje nga deti jo shumë larg detit
 • Parkimi

Sipas kërkesës

Dy dhoma banesë 84 m2 në Sutomore në katin e tretë në ndërtesë të re
 • Featured

Dy dhoma banesë 84 m2 në Sutomore në katin e tretë në ndërtesë të re

Shushan

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 84 m2

153000 euro

Shitet apartament i ri 41 m2 ne nje pallat Te Ri Ne Bar
 • Parkimi

Shitet apartament i ri 41 m2 ne nje pallat Te Ri Ne Bar

Shushan

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 41 m2

73000 euro

Apartament me një dhomë gjumi 33 m2 Në Bar në katin e tretë
 • Mobilje

Apartament me një dhomë gjumi 33 m2 Në Bar në katin e tretë

Shushan

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 33 m2

57000 euro

Shtepi e re 2 kateshe ne shitje Ne Bar, rrethi Ilino ne vendodhje perfekte
 • Ballkon

Shtepi e re 2 kateshe ne shitje Ne Bar, rrethi Ilino ne vendodhje perfekte

Shushan

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 190 m2

270000 euro

Apartament Studio në një kompleks të bukur me pamje panoramike të detit
 • Mobilje

55000 euro

Shitet shtepi dy kateshe 155 m2 me tre dhoma gjumi dhe kopsht
 • Featured

Shitet shtepi dy kateshe 155 m2 me tre dhoma gjumi dhe kopsht

Shushan

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 155 m2

130000 euro

Shtëpi e bukur Në Një Bar me pamje panoramike të detit nga çdo dhomë
 • Pamje e detit

Shtëpi e bukur Në Një Bar me pamje panoramike të detit nga çdo dhomë

Shushan

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 500 m2

550000 euro

Shtëpi e rinovuar Në Sutomore me dhoma të ndara dhe pamje nga deti, e shkëlqyeshme me qira
 • Featured

107000 euro

Dy shtëpi dyqanesh 296 м2 në Shushanj me pamje nga deti 800 m nga plazhi
 • Parkimi

Dy shtëpi dyqanesh 296 м2 në Shushanj me pamje nga deti 800 m nga plazhi

Shushan

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 296 m2

300000 euro

Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Pishinë

Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar

Zupci

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 132 m2

150000 euro

Tokë e urbanizuar prej 905 m2 me pamje nga deti Në Ratac, Sutomore
 • Featured

Tokë e urbanizuar prej 905 m2 me pamje nga deti Në Ratac, Sutomore

Shushan

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 905 m2

96000 euro

Truall i madh në Bar me pamje panoramike
 • Parkimi

Truall i madh në Bar me pamje panoramike

Bartula

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 15000 m2

75000 euro

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Featured

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2

200000 euro

Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Mobilje

Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male

Miljevci, Bar

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 180 m2

195000 euro

Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Ndërtesë e re

Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh

Tomba

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 275 m2

260000 euro

Banesë ID=1125
 • Ballkon

Banesë ID=1125

Polje

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2

46000 euro

Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti
 • Pamje e detit

Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti

Burtaiši

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 60 m2

48000 euro

3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore
 • Parkimi

3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore

Brca

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 70 m2

78000 euro

Apartament i madh, komod, modern me 2 dhoma gjumi 78m2 Ne Sutomore ne nje zone te qete
 • Mobilje

80000 euro