1-21 duke treguar të 42

2 dhoma gjumi apartament në Sutomore me pamje të bukur malore
 • Afër detit
Apartament i ri në studio për shitje në qendër Të Sutomore
 • Pamje e detit
Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Mobilje
Apartament me një dhomë 51 m2 në një ndërtesë të re
 • Mobilje
Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Ballkon

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2
Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Featured
Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Parkimi
Banesë ID=1125
 • Featured

Banesë ID=1125

Polje

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2
3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore
 • Pamje e detit
Apartament Studio 31 metra Në Sutomore me një tarracë 500 m nga deti
 • Ballkon

Apartament Studio 31 metra Në Sutomore me një tarracë 500 m nga deti

Sutomore

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 31 m2

45000 euro

Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti
 • Ballkon

Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti

Bjeliši

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 200 m2

187000 euro

Shtëpi në stilin chalet Në Sutomore në vend të qetë 15 min nga deti në fushë
 • Featured

138000 euro

Shitet banesa me dy dhoma gjumi Ne Sutomore 53m2 me kuzhine dhe ballkon
 • Ballkon

Shitet banesa me dy dhoma gjumi Ne Sutomore 53m2 me kuzhine dhe ballkon

Sutomore

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 53 m2

68000 euro

2 dhoma gjumi apartament në Sutomore me pamje të bukur malore
 • Afër detit

2 dhoma gjumi apartament në Sutomore me pamje të bukur malore

Sutomore

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 40 m2

58000 euro

Apartament i ri në studio për shitje në qendër Të Sutomore
 • Pamje e detit

Apartament i ri në studio për shitje në qendër Të Sutomore

Sutomore

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2

95000 euro

Apartament dupleks i mobiluar me një dhomë gjumi në Sutomore për shitje me çmim të zbritur
 • Featured

90000 euro

Studio e pajisur shume mire Ne Sutomore ne shitje 500 m nga deti
 • Featured

Studio e pajisur shume mire Ne Sutomore ne shitje 500 m nga deti

Sutomore

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 32 m2

47000 euro

Apartament Studio në një kompleks të bukur me pamje panoramike të detit
 • Afër detit

55000 euro

Shtëpi e rinovuar Në Sutomore me dhoma të ndara dhe pamje nga deti, e shkëlqyeshme me qira
 • Parkimi

107000 euro

Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Mobilje

Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar

Zupci

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 132 m2

150000 euro

Apartament me një dhomë 51 m2 në një ndërtesë të re
 • Mobilje

Apartament me një dhomë 51 m2 në një ndërtesë të re

Sutomore

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 51 m2

67000 euro

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Ballkon

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2

200000 euro

Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Featured

Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male

Miljevci, Bar

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 180 m2

195000 euro

Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Parkimi

Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh

Tomba

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 275 m2

260000 euro

Shtëpi për shitje në Sutomore në një vend piktoresk pranë plazhit.
 • Ballkon

Shtëpi për shitje në Sutomore në një vend piktoresk pranë plazhit.

Sutomore

 • Dhomat 8
 • Zona madhësia 255 m2

270000 euro

Banesë ID=1125
 • Featured

Banesë ID=1125

Polje

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 52 m2

46000 euro

Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti
 • Mobilje

Nje dhome gjumi apartament i bollshem Ne Belishi Bar 1500 m nga deti

Burtaiši

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 60 m2

48000 euro

Shtëpi e bukur 3 dhoma gjumi me pamje panoramike të detit dhe një pishinë
 • Pamje e detit

Shtëpi e bukur 3 dhoma gjumi me pamje panoramike të detit dhe një pishinë

Sutomore

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 350 m2

350000 euro

3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore
 • Pamje e detit

3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore

Brca

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 70 m2

78000 euro

Apartament i madh, komod, modern me 2 dhoma gjumi 78m2 Ne Sutomore ne nje zone te qete
 • Parkimi

80000 euro