Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-8 duke treguar të 8

Banesë e madhe me dy dhoma gjumi Në Przno me tarracë, pamje panoramike, garazh dhe pishinë
 • Featured

160000 euro

Një apartament Në Shën Stephen 110 m2 me pamje nga deti për shitje
 • Pamje e detit

Një apartament Në Shën Stephen 110 m2 me pamje nga deti për shitje

Sveti Stefan

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 110 m2

300000 euro

Apartament Duplex midis Budvës dhe Bechichi me një pamje të bukur të detit
 • Ballkon

124000 euro

Apartament panoramik i mobiluar në Mënyrë elegante Në Przno pranë Plazhit Të Kamenovës
 • Mobilje

135000 euro

Shtëpia e rinovuar Në Parkun Natyror Lovcen-Rezervë Me tokë me një dizajn autentik
 • Parkimi

109000 euro

2 dhoma banesë Në Przno pranë detit për shitje
 • Pamje e detit

2 dhoma banesë Në Przno pranë detit për shitje

Pržno

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 62 m2

155000 euro

Apartman 69m2 u Budvi, Maini me 2 dhoma dhe tarracë të madhe dhe pishinë
 • Ballkon

Apartman 69m2 u Budvi, Maini me 2 dhoma dhe tarracë të madhe dhe pishinë

Podostrog

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 69 m2

115000 euro

Me diell dhe të rehatshme banesa 92m2 në Przno, 200 nga deti
 • Parkimi

Me diell dhe të rehatshme banesa 92m2 në Przno, 200 nga deti

Pržno

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 97 m2

230000 euro