1-21 duke treguar të 35

Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
 • Mobilje
Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Ndërtesë e re
Shitet banesa studio 33m2 ne qender Te Tivatit
 • Mobilje
Vilë luksoze panoramike me një pishinë
 • Pishinë

Vilë luksoze panoramike me një pishinë

Bogišići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 260 m2
Shtëpia ID=965

Shtëpia ID=965

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 2 m2
Apartamenti i ri lux 37m2 në qendër Të Tivatit
 • Mobilje
Apartament i ri 2 dhoma 49m2 Ne Kavaci ne katin e fundit me pamje te mrekullueshme panoramike
 • Pamje e detit

92000 euro

Banesë e re 2 dhoma 43m2 me diell Në Kavaci në katin e fundit me pamje panoramike 180
 • Featured

79995 euro

Apartament i madh 100m2 në Tivat, Donja Lastva pranë Porto Montenegro, pamje nga deti
 • Afër detit

250000 euro

Shtëpi 2-katëshe prej 230 m2 me shtëpi mysafire Në Bigovë pranë detit dhe me pishinë
 • Featured

Sipas kërkesës

Projekti Invest i ndërtimit të një shtëpie në qendër Të Tivatit
 • Parkimi

Projekti Invest i ndërtimit të një shtëpie në qendër Të Tivatit

Tivat

 • Dhomat 12
 • Zona madhësia 146 m2

Sipas kërkesës

Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
 • Mobilje

Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera

Đuraševići

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 64 m2

200000 euro

Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim
 • Mobilje

Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim

Đuraševići

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 64 m2

200000 euro

Për shitje një hotel për 7 apartamente me plazhin e vet dhe parkim Në Dzhurashevichi
 • Ballkon

Sipas kërkesës

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Ndërtesë e re

Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine

Kavač

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 250 m2

390000 euro

Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti
 • Ballkon

Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 60 m2

147000 euro

Apartament i ri i ndritshëm 2 dhoma gjumi me garazh në kompleksin rezidencial Tivatska Oaza
 • Ndërtesë e re

321000 euro

Shitet banesa studio 33m2 ne qender Te Tivatit
 • Mobilje

Shitet banesa studio 33m2 ne qender Te Tivatit

Tivat

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 33 m2

99000 euro

Ngastër e sheshtë toke në Tivat me një formë horizontale të rregullt pranë detit
 • Parkimi

Sipas kërkesës

Vilë e re me pishinë dhe pamje deti në një vend piktoresk afër Tivatit
 • Featured

Vilë e re me pishinë dhe pamje deti në një vend piktoresk afër Tivatit

Tivat

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 187 m2

290000 euro

Vilë luksoze panoramike me një pishinë
 • Pishinë

Vilë luksoze panoramike me një pishinë

Bogišići

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 260 m2

350000 euro

Banesë 2 dhomëshe me pamje panoramike të lartë në qendër Të Tivatit
 • Pamje e detit

135000 euro

Dy dhoma gjumi banesë me kuzhinë dhe zonë të gjallë në qendër Të Tivatit
 • Parkimi

122500 euro

Apartament 49 m në qendër Të Tivatit në katin e 9-të me pamje nga deti
 • Featured

96800 euro

Shtëpia ID=965

Shtëpia ID=965

Bogišići

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 2 m2

2500000

Komploti i rrafshtë i tokës në Kavaçë me pikëpamjen e detit për ndërtimin
 • Pamje e detit

150000 euro

Apartamenti i ri lux 37m2 në qendër Të Tivatit
 • Mobilje

Apartamenti i ri lux 37m2 në qendër Të Tivatit

Tivat

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 37 m2

100000 euro