Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 31

Apartament i ri 71 m2 ne Bar ne kompleksin rezidencial lux me pishine
 • Ndërtesë e re
Familje 2 dyqan shtëpi 176 m2 në Bar, Polje
 • Featured

Familje 2 dyqan shtëpi 176 m2 në Bar, Polje

Burtaiši

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 176 m2
2 dhoma apartament ne shtepi te re Ne Bar 400 m larg detit
 • Parkimi
Apartament i madh me tokë, garazh dhe pishinë Në Bar
 • Ballkon
Truall i madh në Bar me pamje panoramike
 • Parkimi

Truall i madh në Bar me pamje panoramike

Bartula

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 12000 m2
Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera
 • Featured

Vile 2 kateshe Ne Bar, Ilino per biznes me qera

Burtaiši

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 220 m2
Vile e re 360 m2 Ne Utjeha Mali I Zi vetem 100 metra larg detit
 • Vija e parë
Vilë 2 kate në Sutomore me pamje panoramike në det dhe male
 • Featured
Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Ballkon
3 dhoma apartament 70m2 ne zone te qete Dhe komode Sutomore
 • Pamje e detit
Qyteza dykatëshe 220 m2 me pishinë të madhe 25 m nga deti
 • Vija e parë
Shtepi e re moderne me siperfaqe 180 m2 Ne Bar, truall 400 m2
 • Ndërtesë e re
Shtepi e re moderne 160 m2 ngjitur Me Lokalin, truall 400 m2
 • Featured