Penthouse 180 m2 në Tivat me pamje mahnitëse nga deti

Tivat

440000 €

I shkurtër

Një apartament nën çati prej 180 m2 në katin e 4-të është në shitje në një kompleks të ri banimi modern. Kompleks është i populluar plotësisht.

Kompleksi rezidencial i apartamenteve me pamje Nga Deti Adriatik ndodhet në komunën e tivatit, 5 minuta me makinë nga qendra e qytetit dhe argjinatura. Kompleksi përfshin një ndërtesë banimi me 32 apartamente të madhësive dhe paraqitjeve të ndryshme, të vendosura në 4 kate, një garazh nëntokësor me 2 nivele për 32 Vende Parkimi, një territor shtëpie të ruajtur mirë, Parkim, një pishinë dhe NJË BANJË.

Një rrugë e asfaltuar, furnizimi me ujë i qytetit, kanalizimi, Interneti janë të përshtatshme për kompleksin.

Kompleksi ndodhet në një distancë të shkurtër nga autostrada kryesore, e cila ju lejon të shijoni panoramën mahnitëse të Gjirit të Tivatit, qytetit dhe natyrës përreth nga çdo apartament.

Materialet moderne ekologjike përdoren për ndërtimin e kompleksit, duke filluar me armaturë dhe çimento dhe duke përfunduar me materiale përfundimi nga prodhuesit e kompanive Të njohura Evropiane. Materialet natyrore përdoren në dekorimin e ndërtesës: në dhomat e ndenjes dhe dhomat e gjumit ka një dysheme druri, fasada është përfunduar me material modern izolues termik në kombinim me gurin natyror.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Tivat
 • Agjenti : Darija

Detajet

 • ID : 1369
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 440000 €
 • Dhomat : 5
 • Gjithsej katin e zonës: 180 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja