Hej atje, mirë që të kam këtu! Pra, po mendoni të zhyteni në pishinën e pronës Në Dobra Voda të Bukur, Mal të Zi? Ide Fab, unë them! Ejani dhe të marrë një vështrim në atë që ne kemi për të ofruar, ju do të jetë i befasuar në gems duke pritur vetëm një klik larg. Dhe mos u trembni, kontaktoni për më shumë informacion, ne kemi mijëra oferta të mahnitshme të pasurive të patundshme të rreshtuara për ju!

Duke kaluar në çmime, mirë, ju jeni në për një trajtojnë. Çmimi mesatar për pasuritë e paluajtshme dhe pronat Në Dobra Voda është relativisht i përballueshëm në krahasim me pikat E tjera Të nxehta Evropiane. Po flasim për apartamente që fillojnë rreth 1,500 €për metër katror dhe shtëpi që shkojnë për rreth 1,700 €për metër katror. Jo shumë i lënë pas dore, apo jo?

                

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 335

Banesë e re Në Sutomore 100 m nga plazhi i rërës
  • Ballkon
Mini hotel me 10 apartamente Ne Bar Riviera ne shitje
  • Pamje e detit
Banesë ID=808
  • Ballkon
Banesë ID=808

Ulqini

  • Dhomat 3
  • Zona madhësia 63 m2
Studio e rinovuar 19 m2 Ne Bar Me cmim te volitshëm
  • Mobilje
Pamje mahnitëse nga deti shtëpi 74 m2 në Dobra Voda me tarracë private
  • Ndërtesë e re
Apartament i ri Në Bar me pamje nga kopshti 36 м2
  • Ballkon
Shtëpi ëndrrash e mobiluar plotësisht Në Dobra Voda hapa larg detit
  • Afër detit
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                             


Zotërimi i pronës në Dobra Voda është mjaft i drejtpërdrejtë. Shtë një investim i shkëlqyeshëm si për sa i përket stilit të jetesës ashtu edhe kthimit financiar. Foto zotërimi i shtëpisë tuaj të përsosur të pushimeve ose marrja e të ardhurave të mëdha nga qiratë-nuk mund të humbni! Procesi, nga shfletimi te blerja, është krijuar për të qenë i lehtë dhe pa probleme. Mendoni për atë si portën tuaj për të nisur përsëri në plazhet më të mira Që Mali i Zi ka për të ofruar.

Duke folur për, jeta Në Dobra Voda nuk është asgjë më pak se magjike! Ju keni ujëra blu kristal, plazhe me rërë, male madhështore dhe një filxhan kafe të fortë lokale për të filluar ditën tuaj-nuk bëhet më mirë se kaq! A i përmenda rrënojat historike të kalasë që ju joshin për një hap prapa në kohë? Kjo është Dobra Voda, një përzierje e shkëlqyer e peizazhit, historisë dhe mënyrës së jetesës e paketuar në një destinacion piktoresk.

Tani le të gabojmë për ne. Agjencia jonë e pasurive të patundshme ofron shërbime të nivelit të lartë, duke ju udhëhequr nga a në Z: gjetja e pronës së duhur, negociatat, gjërat ligjore dhe gjithçka tjetër. Na lini ngritjen e rëndë. E vetmja gjë për të cilën duhet të shqetësoheni është paketimi i çantave tuaja. Dhe mos harroni - ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të gjeni marrëveshjet më të mira të pasurive të patundshme dhe pronave Në Dobra Voda. Kontaktoni për listat tuaja ekskluzive të pronave dhe le të bëjmë një vizitë në shtëpinë tuaj të mundshme të ëndrrave!

Kjo është turneu folks. Mos harroni, një jetë në parajsë është vetëm një marrëveshje e pasurive të patundshme larg Në Dobra Voda. Mezi presim të dëgjojmë nga ju dhe të fillojmë me udhëtimin tuaj të pasurive të patundshme!