Mirë se vini folks! Nëse jeni në kërkim të pasurive të patundshme dhe pronës në qytetin e bukur të tivat, Mali I Zi, ju keni zbritur në faqen e duhur. Tani pse do të ishe diku tjetër, hë? Ekipi ynë është i ngazëllyer për t'ju ndihmuar të zbuloni ofertat më të mira, pikat kryesore dhe vlerat e pabesueshme. Nga rruga, mos harroni të na telefononi ose të na lëshoni një linjë për të marrë oferta edhe më të përshtatura, sepse kush nuk i do opsionet e personalizuara, apo jo?

Duke folur për etiketat e çmimeve, pasuritë e paluajtshme në tivat janë një lloj qese e përzier. Ne kemi shtëpi fillestare të përballueshme për ata që thjesht shkelin në shkallën e pronës. Mendoni €2000 - €3000 për metër katror. Sigurisht, nëse keni vendosur pamjet tuaja në pasuritë e patundshme luksoze, në plazh, përgatituni të shihni çmime diku nga 7000 €në 10000 €për metër katror. Por më lejoni t'ju them, pamjet vlejnë çdo qindarkë!

                

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 208

Studio simpatike 38 m2 ne Tivat afer Porto Montenegro
  • Mobilje
Penthouse 180 m2 në Tivat me pamje mahnitëse nga deti
  • Ballkon
Ndërtesë apartamentesh Në Mazina 2
  • Ndërtesë e re
Ndërtesë apartamentesh Në Mazina 2

Tivat

  • Dhomat 11
  • Zona madhësia 240 m2
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                                  


Zotërimi i pronës në Tivat nuk ka të bëjë vetëm me tulla dhe llaç. Bëhet fjalë për të investuar në një mënyrë jetese. Bëhet fjalë për t'u zgjuar në Detin E Bukur Adriatik çdo mëngjes ose për të pirë kafe me vargmalin mahnitës Lovćen si sfondin tuaj. Ajo vjen gjithashtu me një klimë të shkëlqyer bregdetare, jo sikur nuk do të shijoni plazhet me diell dhe ujërat vezullues pikërisht në pragun tuaj.

Tivat nuk është vetëm një qytet; është një vibe. Jeta këtu është e qetë dhe e qetë, por plot përvoja të pasura. Vendasit janë mikpritës, dhe ju do të ndiheni si në shtëpi në asnjë kohë. Dhe hej, si ' bout këtë për një fakt argëtues, tivat është shtëpia e Porto Montenegro luksoze, një nga marinat kryesore të jahteve Të Mesdheut. Dashuroj, huh?

Në lidhje me shërbimet tona, ne nuk ju gjejmë vetëm një pronë; ne jemi shokët tuaj në këtë udhëtim. Ne ofrojmë mbështetje gjatë gjithë kohës dhe shërbimet tona të përshtatura janë krijuar pikërisht për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Pra, si thoni për atë turne të listave të disponueshme në tivat? Më mirë akoma, planifikoni një vizitë me ne për të përjetuar personalisht hijeshinë e Tivat! Ne jemi absolutisht në krye të lojës sonë. Thjesht na telefononi ose na shkruani sa herë që jeni gati të merrni vendimin më të mirë të jetës tuaj. Megjithatë, nuk ka presion, merrni kohën tuaj!