2 dhoma banesë Në Podgoricë në një shtëpi të re me parking

Podgoricë

80000 €

I shkurtër

Ofrojmë për shitje një apartament në Podgoricë, rrethi Zabjelo.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri me ashensor.

Sipërfaqja e banesës është 41 m2

Struktura e banesës është një dhomë të gjallë e kombinuar me një kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një tarracë me pamje malore.

Ndërtesa ka parkimin e vet me një devijim, hyrja në ndërtesë monitorohet nga mbikëqyrja video. Ka një garazh.

Shtëpia është ndërtuar në vitin 2022.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Podgoricë
  • Agjenti : Polina

Detajet

  • ID : 1372
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 80000 €
  • Dhomat : 2
  • Gjithsej katin e zonës: 41 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja