Një apartament nën çati unik 290 m2 me pamje panoramike Të Budva Riviera dhe Bečići

Becici

Sipas kërkesës

I shkurtër

Një apartament nën çati unik me pamje panoramike të Rivierës Së Budvës. Brendshme projektuesi, Jacuzzi, burim në tarracë në natyrë plotësojnë atmosferën e luksit dhe rehati. Një ashensor privat që çon nga garazhi në apartament ofron siguri dhe privatësi.

Hapësirë të veçantë parkimi, fireplace.

Në det 1500 m.2 banja, 2 kate.

Viti i ndërtimit 2018.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Becici
 • Agjenti : Agent

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Becici ? Plotësoni një aplikacion dhe filloni udhëtimin tuaj për të blerë shtëpinë e përsosur me ofertat tona më të mira të pasurive të patundshme.

Detajet

 • ID : 1449
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 290 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Penthouse luksoze në Plazh Në Rafailovichi me pamje mahnitëse
 • Pamje e detit
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja