Shitet apartament 2 katesh 118 m2 Ne Kamenari me pamje te mrekullueshme nga deti

Kamenari

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shitet apartament 2 katesh prej 118m2.m. në Kamenari me pamje Nga Gjiri I Kotorrit në zonën e kalimit të trageteve.

E mobiluar plotësisht: kuzhinë gjermane(sobë, mikrovalë, pjatalarëse dhe lavatriçe, frigorifer, enë Tavoline Villeroy & Boch); mobilje gjumi italiane dhe liri krevati, kondicionerë Hitachi, radiatorë vaji për ngrohje dhe tifozë në çdo dhomë, televizorë dhe kinema Blu-ray, piktura, etj.

Ka katër dhoma gjumi, një dhomë shërbimi, një dhomë tualeti, një korridor me një dritare dhe një ballkon në katin e dytë.

Një sallë me një ballkon mbi pishinë, një dhomë kuzhine-ngrënie, një dhomë tualeti dhe një korridor të madh në katin e parë.

150 m. në det dhe 50 m.mbi nivelin e detit.

2 vende parkimi në parkingun e shtëpisë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Kamenari
 • Agjenti : Agent

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Kamenari ? Dëshironi më shumë opsione të pasurive të patundshme? Plotësoni një aplikacion dhe merrni oferta që përputhen me kriteret tuaja.

Detajet

 • ID : 1451
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 6
 • Gjithsej katin e zonës: 118 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja