Apartament i ri komod i mobiluar pranë detit, perfekt për qiramarrësit

Budva

93000 €

I shkurtër

Ofrohet për shitje një apartament Në Budva, rrethi Babin Do

Apartament me një dhomë gjumi, i vendosur në një zonë të qetë banimi Të Budvës, Babin Do. Apartamenti ndodhet 700 metra larg detit.

Sipërfaqja: 40 m2

Kati: ulje

Salla e hyrjes, dhoma e ndenjes me kuzhinë dhe zona ngrënieje, dhoma gjumi, banjo, tarracë – 20m2. Pamje malore.

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar, i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe i gatshem per te levizur.  Një mundësi e shkëlqyeshme për të jetuar, pushime verore buzë detit ose për qira.

Numri i dhomave: 2
Kati: 1
Numri i kateve: 8
Sipërfaqja e përgjithshme: 40 m2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1

Distanca në det: 700 m


Tarracë. Kondicioner. Mobilje. Hapësirë parkimi. Ndërtesë e re.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Budva
  • Agjenti : Polina

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Budva ? Shtëpia juaj e përsosur po ju pret! Plotësoni formularin e kërkesës për të parë më shumë opsione të pasurive të paluajtshme.

Detajet

  • ID : 1535
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 93000 €
  • Dhomat : 2
  • Gjithsej katin e zonës: 40 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja