Apartament komod me 2 dhoma 42 m2 Ne Sutomore me toke 20 n2 vetem 500 m ne det

Sutomore

85000 €

I shkurtër

Ofrohet për shitje një apartament Në Sutomore
E vendosur në katin e parë (ulje) në një shtëpi katër-katëshe

Siperfaqja e apartamentit eshte 42m2+20m2 tarracë
Struktura e banesës është një dhomë të gjallë e kombinuar me një kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një tarracë

Distanca në det 500m
Vendndodhja: qendra e qytetit
Numri i dhomave: 2
Kati: 1
Numri i kateve: 4
Sipërfaqja e përgjithshme: 62 m2
Sipërfaqja e jetesës: 42 m2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Pamje e qytetit nga dritaret

Tarracë. Kondicioner. Mobilje. Hapësirë parkimi.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Sutomore
  • Agjenti : Polina

Detajet

  • ID : 1564
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 85000 €
  • Dhomat : 2
  • Gjithsej katin e zonës: 62 m2
  • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja