Apartament mahnitës duplex 3 dhoma gjumi në Podgoricë në katin e tretë

Podgoricë

135000 €

I shkurtër

Ne ofrojmë për shitje një apartament duplex në Podgoricë, Ljubović.

Dhomë të gjallë e kombinuar me kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe një tarracë

E vendosur në katin e tretë në një ndërtesë trekatëshe pa ashensor.
Sipërfaqja e banesës është 90m2

Shtëpia është ndërtuar në vitin 2010

Numri i dhomave: 4
Kati: 3
Banjo: 2

Parket copë. Tarracë. Kondicioner. Mobilje. Hapësirë parkimi.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Podgoricë
  • Agjenti : Polina

Detajet

  • ID : 1615
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 135000 €
  • Dhomat : 4
  • Gjithsej katin e zonës: 90 m2
  • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja