Mirë se vini në faqen tonë! Ju jeni padyshim në kërkim të banesës ose apartamentit tuaj të përsosur në dobra Voda hyjnore, Mali i Zi. Ne kemi respekt të madh për zgjedhjet tuaja. Dhe ne mund t'ju themi me besim, kërkimi juaj përfundon patjetër këtu. Na xhironi një email për më shumë listime dhe përjetoni emocionin e shfletimit nëpër ofertat tona spektakolare të pronave Në Dobra Voda.

Tani, le të flasim para. Askush nuk i pëlqen surprizat kur bëhet fjalë për çmimet e pronave, apo jo? Mesatarisht, banesat dhe apartamentet Në Dobra Voda janë brenda një diapazoni prej 1,000 deri në 2,000 Euro për metër katror. Ky qytet I Brendshëm Ballkanik kombinon komoditetin me përballueshmërinë, për të mos përmendur edhe peizazhin e mrekullueshëm. Kjo ju jep më zhurmë për dollar tuaj!
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 119

Banesë e re Në Sutomore 100 m nga plazhi i rërës
  • Ndërtesë e re
Banesë ID=808
  • Ballkon
Banesë ID=808

Ulqini

  • Dhomat 3
  • Zona madhësia 63 m2
Apartament i ri Në Bar me pamje nga kopshti 36 м2
  • Parkimi
Studio e rinovuar 19 m2 Ne Bar Me cmim te volitshëm
  • Mobilje
Apartament i ri i përballueshëm me 2 dhoma me kopsht personal
  • Ndërtesë e re

              


Nuk ka asgjë si të zotërosh pjesën tënde të vogël të parajsës në Dobra Voda. Pamje të bukura nga ballkoni juaj, verë të nxehtë në plazh, dimra të freskët pranë zjarrit, me një filxhan të ngrohtë në duar. Kjo është jeta e mirë! Na besoni; zotërimi i një apartamenti ose apartamenti këtu është lumturi e pastër.

Epo, Dobra Voda është jeta, e përmbledhur bukur. Ndodhet në bregdetin Adriatik të Malit të Zi, ku dielli shkëlqen bujarisht gjatë gjithë vitit. Imagjinoni të zgjoheni me valë qetësuese dhe perëndime dielli që të lënë pa frymë çdo ditë. Fakt Bonus, ky qytet madhështor është gjithashtu shtëpia e kalasë historike "Ulqini I Vjetër", që ka disa histori të shkëlqyera për të treguar.

Sa për shërbimet tona, mirë, ne nuk jemi agjencia juaj e zakonshme e pasurive të patundshme. Ne jemi udhëzuesi juaj miqësor i lagjes, i cili do të jetë atje në çdo hap të rrugës. Keni nevojë për një dorë ndihme me dokumentet? Të morëm shpinën. Ndiheni nervoz për finalizimin e marrëveshjes? Na jep një britmë! Le t'ju vendosim me banesën ose apartamentin e përsosur Në Dobra Voda që i bëjnë zemrat tuaja të goditen pak më shumë.

Siç shkon duke thënë,'Shtëpia është aty ku është zemra'. Le ta vendosim atë zemër në Dobra Voda emocionuese, tërheqëse, apo jo? Timeshtë koha për të siguruar shtëpinë tuaj të ëndrrave në këtë vend fantastik. Na hidhni një rresht për një listë të listave të nxehta ose për të eksploruar personalisht këtë qytet të bukur.