Mirë se vini folks! Ju zbarkuat në vendin e duhur nëse jeni duke kërkuar për banesa dhe apartamente në qytetin aktiv Të Podgoricës, Mali i Zi. Dhe më lejoni t'ju them paraprakisht, është një kënaqësi absolute për ne në agjenci për të zgjidhur vendin e përsosur që ju të varni kapelën tuaj!

Funnyshtë qesharake, njerëzit mendojnë se pengimi i një banese në Podgoricë do të djegë një vrimë në xhep - por kjo është larg nga e vërteta! Tani mos më keqkuptoni, nuk është e lirë si një filxhan birrë lokale, por definitivisht nuk do t'ju kushtojë një krah dhe një këmbë. Çmimet mesatare zakonisht notojnë rreth 1,000 deri në 1,500 €për metër katror. Pra, pavarësisht nëse jeni pas një qoshe komode apo një apartament nën çati më të lëkundur - ka një vend për buxhetin e të gjithëve!
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-11 duke treguar të 11

Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo
  • Parkimi
Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo

Podgoricë

  • Dhomat 1
  • Zona madhësia 23 m2
Apartament i ri elegant 47 m2 Në Podgoricë Në Qytetin Kvart
  • Ballkon
Apartament i mobiluar me 3 dhoma Në Podgoricë
  • Mobilje
Apartament i mobiluar me 3 dhoma Në Podgoricë

Podgoricë

  • Dhomat 3
  • Zona madhësia 40 m2
Apartament në hotel NIKIC 42 m
  • Ballkon
Apartament në hotel NIKIC 42 m

Podgoricë

  • Dhomat 1
  • Zona madhësia 42 m2

    


Të zotërosh një apartament në Podgoricë është një ëndërr e realizuar më vete. Pavarësisht nëse jeni duke investuar për të ardhurat nga qiraja ose planifikoni të vendoseni këtu në planin afatgjatë, ju keni bërë zgjedhjen e duhur! Vendi yt, mu në zemër të qytetit! Asgjë nuk e mund atë ndjenjë, apo jo? Plus, vlera e pasurisë këtu është në rritje. Pra, edhe nëse shisni disa vjet, po shikoni një fitim të rregullt.

Duke folur Për Podgoricën, jeta këtu është e relaksuar dhe po ndodh menjëherë. Ju keni zhurmën e jetës së qytetit me restorante, kafene dhe dyqane, dhe pastaj ka një efekt qetësues me parqe, shtigje buzë lumit dhe vende historike. Nuk më beson? Shikoni Urën E Mijëvjeçarit dhe Kullën E Sahatit, disa nga pamjet përrallore për t'u parë.

Tani, përsëri në marrëveshjen e vërtetë. Ne në agjenci jemi në shërbimin tuaj, duke ju ndihmuar të kaloni pa probleme nga blerësi potencial në pronarin krenar të shtëpisë! Thjesht na hidhni një linjë dhe ne do të dërgojmë nëpër listat më të fundit direkt në kutinë tuaj. Ose, hej, pse të mos futesh vetëm për një vizitë? Së bashku, le të gjejmë atë pjesë Të Podgoricës që do të ndihet si në shtëpi.

Pra, këtu është në një udhëtim të frytshëm të gjuetisë në shtëpi! Na gjuaj një mesazh ose ritëm nga zyra jonë, dhe le të fillojmë. Më besoni, nuk ka vend më të mirë për të gjetur banesa dhe apartamente të shkëlqyera në Podgoricë.