Shtëpi e madhe Në Mojdež me 3 apartamente 3 km nga deti

Mojdež

180000 €

I shkurtër

Shtëpi dykatëshe në Shitje Në Herceg Novi, Moidej me një truall të madh prej 830 m2. Sipërfaqja e përgjithshme e shtëpisë është 230m2, sipërfaqja e jetesës është 200m2.

Një shtëpi me tre apartamente. Numri i përgjithshëm i dhomave është 8, dhoma gjumi 5, banjo 3.

Në katin e parë ka dy apartamente prej 94m2: një dhomë të gjallë e kombinuar me një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo.

Kati i dyte 50m2: dhome ndenje, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe tarracë.

Lagje e qetë pa fqinjë. Aty pranë është një përrua malor me troftë
Pamje e maleve dhe kopshtit: fiq, rrush, etj.

15 minuta më këmbë në qendrën tregtare, HDL. 30 minuta më këmbë në det. Komploti ndodhet në një fushë.

Në oborrin e shtëpisë ka një zonë barbecue me një fireplace. Parkim për katër makina

Plazhet E Herceg Novi janë 5 minuta larg me makinë. Distanca në det: 500 m.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Mojdež
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1309
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 180000 €
 • Dhomat : 8
 • Gjithsej katin e zonës: 230 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 830 m2
 • Ballkone : 2

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja