Vilë tre kate me pishinë në Krimovicë me pamje panoramike nga deti

Krimovica

360000 €

I shkurtër

Shitet një shtëpi e re trekatëshe në fshatin Krimovicë afër Budvës.

Sipërfaqja e shtëpisë është 240m2, një ngastër e sheshtë prej 400m2 (mund të blini më shumë). Ka një pishinë në oborr. Në çdo kat ka një apartament me dy dhoma gjumi, një hyrje të veçantë, një shkallë të jashtme

Kate prej 80m2

Një vend piktoresk, shumë i qetë i rrethuar nga pemë halore dhe gjelbërim. Ka një restorant aty pranë.

Budva është 9 km larg, tivat është 14 km larg.
Plazhet më të afërta janë 1 km larg

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Krimovica
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1321
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 360000 €
 • Dhomat : 6
 • Gjithsej katin e zonës: 240 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 400 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja