2 vila te reja me pamje panoramike nga deti dhe mali ne Tivat

Tivat

650000 €

I shkurtër

Vilë me pamje panoramike nga deti dhe mali në Tivat

Dy vila binjake ofrohen për shitje 10 minuta nga qendra e tivatit. Një vilë është në fazën përfundimtare, duke përfunduar dekorimin e brendshëm. E dyta është në fazën fillestare, përgatitja për themelin.

Siperfaqja e viles eshte 230m2, nje truall prej 410m2 secili

Çdo vilë ka tre kate, pesë dhoma dhe tre dhoma gjumi.

Pamje panoramike nga deti dhe mali. Distanca në det është 500m, 700m në qendër të qytetit.

Ngrohje nën dysheme, sistem alarmi, pishinë, peizazh i parcelës

Sistemet inxhinierike-elektrike për projektin, kanalizimet, furnizimin me ujë, kaldaja në banjo, kondicionerët në dhomën e ndenjes dhe dhomën e gjumit master, ngrohje nën dysheme në banjo dhe në kuzhinë.

Dekorimi i plotë i jashtëm-fasada, çatia, ulluqet. Parket / pllaka qeramike, mure dhe tavane janë pikturuar në çdo ngjyrë të zgjedhur. Në banjo-pllaka, hidraulik.

Materialet-vila është ndërtuar duke përdorur qeramikë italiane dhe Komplot travertin mermeri Italian-pishinë noti 3x8. Peizazhi do të kryhet në vend, do të instalohet një sistem automatik i ujitjes. Para shtëpisë ka një tarracë, Parkim, një shteg për në hyrje të shtëpisë. Gardh i falsifikuar rreth perimetrit të faqes.

Vilat janë të vendosura në një zonë të gjelbër në një kodër pa fluks turistik, gjë që ju lejon të shijoni pushimet tuaja gjatë gjithë vitit.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Tivat
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1349
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 650000 €
 • Dhomat : 12
 • Gjithsej katin e zonës: 230 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 410 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja