Vilë e re lux në Bar, Zelenij Pojas me pishinë dhe pamje panoramike

Susanj

Sipas kërkesës

I shkurtër

Në katin e parë të vilës ka një sallë hyrëse, një sallë, një sallë të kombinuar me një kuzhinë, një tualet me dush dhe një dalje të veçantë në komplot, 2 dhoma salcë.

Nga dritaret panoramike të sallës dhe kuzhinës ka një dalje në tarracën e mbuluar, e cila ofron një pamje të bukur të detit dhe pyllit. Një shkallë mermeri të çon në katin e dytë, ku ka 3 dhoma komode të jetesës me një tarracë të mbuluar me pamje nga deti, një dhomë zhveshjeje, një banjo me dush dhe një instalim të mundshëm Të Një Xhakuzi. Ballkon privat për tharjen e gjërave.

Vila është ndërtuar nga blloqet (tullat) më të shtrenjta - rehati 25 cm e trashë + izolim. Paraqitja e shtëpisë garanton një qëndrim të rehatshëm për një familje të madhe.

Lartësia e tavanit është 3 metra. Dritaret panoramike të kursimit të energjisë. Ventilim i zhytur në mendime.

Ngrohje nën dysheme në të gjitha dhomat me pllaka, ndriçim natën e shkallëve, mure të brendshme të pikturuara me bojë EKO-miqësore TIKKURILA, dyer të brendshme të bëra prej druri të ngurtë, shkallë mermeri, gresi prej porcelani spanjoll të klasit të parë, hidraulik Villeroy & Boch. Oxhaku GJERMAN SCHIEDEL për fireplace është hedhur.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Susanj
 • Agjenti : Alexander

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të shtëpive aktuale dhe vila për shitje në Susanj ? Dëshironi më shumë opsione të pasurive të patundshme? Plotësoni një aplikacion dhe merrni oferta që përputhen me kriteret tuaja.

Detajet

 • ID : 1436
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 5
 • Gjithsej katin e zonës: 220 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 350 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja