Vilë katër katëshe Në Bar, Zelenij Pojas me pamje panoramike

Susanj

200000 €

I shkurtër

Sipërfaqja e shtëpisë me tarracë dhe ballkon është 150 m2. Sipërfaqja e truallit është 165 m2.

Kati i 1-rë: dhomë ndenjeje e kombinuar me kuzhinë, banjo.
Kati i 2 - të: 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon i përbashkët.
Kati i 3 - të: dhoma gjumi, banjo, tarracë.

Lustrim panoramik. Të gjitha pajisjet e nevojshme. Radiatorë, kondicionerë, vatra zjarri, etj.

Parkim për një makinë me porta automatike rrëshqitëse. 2 hyrje në shtëpi.(poshtë dhe lart).

Në fakt, ka 2 vende parkimi për makina. Pika dominuese në fshat. Pamje rrethore e detit dhe maleve. Pas shtëpisë është një pyll (tokë shtetërore).

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Susanj
 • Agjenti : Agent

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të shtëpive aktuale dhe vila për shitje në Susanj ? Duke kërkuar vendin e përsosur për të jetuar? Plotësoni një aplikacion për të zbuluar ofertat më të mira në treg.

Detajet

 • ID : 1439
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 200000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 150 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 165 m2
 • Ballkone : 0
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja