Vilë luksoze Në Risan me pishinë dhe parkim privat varkash

Risan

I shkurtër

Kjo vilë luksoze është ndërtuar në një vend historik, jo në vendin e ish-rezidencës së Mbretëreshës Teuta në Gjirin E Risanit. Stili I patëmetë Mesdhetar i vilës plotëson pamjen magjepsëse të Detit Adriatik. Unike e vilës është në prani të plazhit të vet dhe mundësinë e parkimit të një varkë private.

4 kate. 7 dhoma gjumi. 3 tarraca. Pishinë.

Kopsht në vend, sistem sigurie dhe mbikëqyrjeje video, garazh

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Risan
 • Agjenti : Tatjana

Video

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të shtëpive aktuale dhe vila për shitje në Risan ? Shtëpia juaj e përsosur po ju pret! Plotësoni formularin e kërkesës për të parë më shumë opsione të pasurive të paluajtshme.

Detajet

 • ID : 1444
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 11
 • Gjithsej katin e zonës: 554 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 685 m2
 • Ballkone : 3
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja