Vilë familjare Lux me një plazh privat dhe pamje panoramike të Gjirit Tivat

Krashichi

Sipas kërkesës

I shkurtër

Vilë komode familjare me një plazh privat dhe pamje panoramike të Gjirit të tivatit. Nga mëngjesi deri natën vonë mund të shijoni tingujt e detit dhe të mbyteni në rrezet e diellit të ngrohtë. Brendësia me cilësi të lartë e të gjithë vilës do t'ju lejojë të ndjeni rehati dhe paqe mendore.

Sistemi i sigurisë dhe mbikëqyrjes video, 2 vende parkimi

Banjo: 3
Ballkone: 1

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Krashichi
 • Agjenti : Agent

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të shtëpive aktuale dhe vila për shitje në Krashichi ? Shtëpia juaj e ardhshme mund të jetë vetëm një aplikacion larg! Plotësoni atë për të parë ofertat më të mira.

Detajet

 • ID : 1447
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 8
 • Gjithsej katin e zonës: 240 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 692 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja