Vilë familjare Në Tivat, Češljar me pishinë dhe pamje të mrekullueshme nga deti

Tivat

Sipas kërkesës

I shkurtër

Vilë familjare me pamje panoramike të Gjirit të tivatit, e rrethuar nga një pemishte me pemë limoni, portokalli, fiku dhe kumbulle. Ka stola në kopsht ku mund të pushoni nën hijen e pemëve ndërsa fëmijët argëtohen duke u argëtuar në pishinën e madhe.

3 ndërtesa në territorin ngjitur, kopsht, 5 vende parkimi.

Në plazh 1500 m, 900 m nga qendra e tivatit. 3 ballkone, 3 banjo, 6 dhoma gjumi, ndërtuar në vitin 2012.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Tivat
 • Agjenti : Tatjana

Detajet

 • ID : 1448
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 9
 • Gjithsej katin e zonës: 350 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 1000 m2
 • Ballkone : 3
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja