Hej atje, a jeni në kërkim të shtëpive dhe vilave në Đuraševići, Mali i Zi? Epo, ju jeni me fat sepse kjo është ajo për të cilën ne jemi të gjithë! Pavarësisht nëse jeni gati të blini menjëherë ose thjesht po shfletoni tani për tani, merrni telefonin ose na hidhni një email. Ne kemi disa marrëveshje vrasëse që do të rrëzojnë çorapet tuaja!

Tani, le të zbresim në çmimet prej bronzi. Të zotërosh një shtëpi ose vilë në zemër të Đuraševići nuk vjen lirë, por ia vlen çdo qindarkë. Mesatarisht, ju po shikoni rreth 2500 €për metër katror. Por hej, mos e djersitni! Mos harroni, ju jeni duke investuar në mënyrë më shumë se tulla dhe llaç. Ju po zgjidhni vendndodhjen, stilin e jetës dhe atmosferën gjithashtu.
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja

1-20 duke treguar të 32

Vilë luksoze panoramike me një pishinë
  • Mobilje
Vilë luksoze panoramike me një pishinë

Bogišići

  • Dhomat 6
  • Zona madhësia 260 m2
Ndërtesë apartamentesh Në Mazina 2
  • Parkimi
Ndërtesë apartamentesh Në Mazina 2

Tivat

  • Dhomat 11
  • Zona madhësia 240 m2

                             


Imagjinoni të keni fetë tuaj Të Rivierës Malazeze. Mund të bëni një zhytje në mëngjes në Detin Adriatik ose një ekspres dembel në tarracën tuaj të lagur nga dielli, të tingëllojë emocionuese? Epo, zotërimi i pronës këtu nuk është vetëm për super të pasurit. Nëse jeni duke menduar për zgjidhjen poshtë, duke bërë një investim, ose duke marrë në duart tuaja në një jastëk snazzy pushime, mbajnë një shtëpi apo vilë në Đuraševići mund të jetë bileta!

Đuraševići, nëse nuk e dinit, është një perlë e vendosur në gadishullin Lustica. Është një fshat i vogël, sigurisht, por djali, bën një grusht. Ka plazhe të arta, ujëra të kristalta dhe natyrë të paprekur. Nuk mund ta harrojmë edhe grubin lokal — nga ushqimet e freskëta të detit deri te vera e kuqe e fortë, kuzhina lokale është ëndrra e një ushqimësi e realizuar. Oh, dhe mos më filloni me pamjen befasuese të Gjirit Të Kotorrit!

Të na telefonosh është si të godasësh xhekpotin! Ne jemi profesionistë të vërtetë me hyrjet dhe daljet e tregut të pasurive të Patundshme Të Đuraševići. Ekipi ynë mund t'ju ndihmojë në çdo hap të rrugës — negociata, blerje, dokumentacion, ju e emëroni atë. Keni pyetje? Vetëm pyesni! Dëshironi të shihni një pronë? Do ta realizojmë. Nuk kemi të bëjmë vetëm me shitjen e shtëpive dhe vilave. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të gjeni parajsën tuaj në Đuraševići. Pra, vazhdoni, zhyteni dhe kontaktoni. Prona juaj e ëndrrave është vetëm një telefonatë larg!