Hej atje, gjuetarët e shtëpive! Vë bast që ju njerëz jeni në vëzhgim për shtëpitë dhe vilat më të ëndërruara Në Dobra Voda, Mali I Zi, hë? Ne kemi shumë mundësi, qoftë një shtëpi e vogël e çuditshme apo një vilë e mrekullueshme me pamje nga deti. Është një zonë kaq përrallore, plot pasuri kulturore dhe pamje të mrekullueshme. Gati për t'u zhytur? Mos hezitoni, na jepni një britmë për të marrë oferta më fantastike. Ne jemi të etur për t'ju ndihmuar të gjeni fetë tuaj të qiellit Në Dobra Voda!

Ju ndoshta po pyesni veten: "cili është dëmi?"Epo, më lejoni t'ju them, nuk është aq e pjerrët sa do të mendonit. Mesatarisht, ju po shikoni rreth 100,000 deri në 300,000€. Është një vjedhje nëse më kërkon mrekullitë absolute që merr me shtëpi dhe vila këtu. Dhe nëse jeni për vila luksoze të nivelit më të lartë, mund të bombardoni rreth 500,000 deri në 900,000€. Por hej, për atë pamje vrasëse dhe atë mënyrë jetese oh-so-glam, ia vlen plotësisht!
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 183

Mini hotel me 10 apartamente Ne Bar Riviera ne shitje
  • Pishinë
Vilë dy-katëshe 95 sq. m Në Utjeha, Bar 600 m nga deti
  • Pamje e detit
Mini-hotel tre katësh Në Dobra Voda, 450 m nga plazhi
  • Mobilje
Shtepi Ne Dobra Voda 190 m2 me pamje nga deti dhe mali
  • Featured
Shtëpi tre katëshe Në Uteha, Kunje Me sauna dhe pamje nga deti
  • Pamje e detit
Shtëpia 160 m2 në Dobra Voda me 3 apartamente me qira
  • Parkimi
Pamje panoramike nga deti shtepi 200 m2 ne Dobra Voda
  • Pamje e detit
Pamje panoramike nga deti shtepi 200 m2 ne Dobra Voda

Dobra Vodë

  • Dhomat 0
  • Zona madhësia 200 m2

                             


Tani, nëse jeni ulur atje duke menduar, ' zotërimi i një shtëpie ose vile në Dobra Voda... ç'lidhje ka kjo me ndonjë gjë? Më lër ta prish për ty. Zotërimi i pronës këtu është i ngjashëm me të pasurit pjesën tuaj të parajsës. Është e qetë, është e bukur, dhe është e freskët! Harrojeni atë jetë të përulur të qytetit. Këtu, ju merrni të gjithë paqen dhe qetësinë që ju nevojitet. Plus, është një investim solid! Vlerat e pronës janë ngjitur, kështu që shtëpia juaj e pushimeve mund të jetë një lopë totale parash poshtë vijës!

Ah, që jetojnë Në Dobra Voda... ku mund të filloj? Pamje të pabesueshme të detit, plazhe me rërë dhe një muzg që nuk do ta besonit! A e përmenda kullën e vjetër turke vetëm jashtë qytetit? Kjo është një pjesë e historisë pikërisht në pragun tuaj! Dhe njerëzit vendas? Awww, ata janë më të ëmbël! Gjithmonë i lumtur, miqësor dhe mikpritës. Jeta këtu është e lehtë-e freskët dhe plotësisht e ftohtë. Do ta duash, premto!

Djathtas-o, le të flasim për ne - agjencinë tuaj miqësore të pasurive të patundshme të lagjes Në Dobra Voda. Kemi një portofol të mbushur me kremin e të korrave kur bëhet fjalë për shtëpitë dhe vilat Në Dobra Voda. Plus, ne jemi vendas, kështu që ne i dimë hollësitë e zonës si biznesi i askujt. Dëshironi të shikoni listat tona? Ndoshta eyeball disa shtëpi dhe vila për të vërtetë? Nuk ka problem! Thjesht kontaktoni, dhe ne do t'i bëjmë të gjitha të ndodhin, pa sherr dhe me vela të qetë.

Pra, ja ku e kemi-udhëtimi juaj për të gjetur shtëpinë apo vilën perfekte, pikërisht këtu Në Dobra Voda. Çfarë prisni atëherë? Tërhiqni çorapet tuaja dhe le të bëjmë gjueti shtëpie! Jeta juaj e ëndrrave Në Dobra Voda është vetëm një telefonatë larg!