Hej atje, shoku! Mirësevini nëse jeni duke nuhatur për pasuri të paluajtshme dhe pronë në Dobrota të Bukur, Mal të Zi. E di çfarë? Ju jeni në vendin e duhur! Nuk jeni i sigurt se çfarë lloj prone po kërkoni saktësisht? Pa shqetësime, ne kemi gjithçka-nga apartamentet komode deri te vilat me spërkatje. Le t'ju japim një dorë në gjetjen e crème de la crème të ofertave që i përshtaten më së miri nevojave tuaja. Na jepni një britmë-do të jeni të kënaqur që keni bërë.

Tani, le të flasim për paratë pasi që e bën botën të rrotullohet, apo jo? Mesatarisht, çmimet e pronave në Dobrota janë mjaft interesante. Për një apartament, prisni të shpërndani rreth 2000 € - 2500 €për metër katror, në varësi të vendndodhjes dhe pamjes. Nëse jeni të gjithë në lidhje me atë jetë vilë luksoze, atëherë bëhuni gati të ndaheni me diçka në rajonin prej 1-1, 5 milion€. Por hej, le të mos harrojmë atë frazë klasike - ju merrni atë që paguani!

            

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 181

Studio simpatike 38 m2 ne Tivat afer Porto Montenegro
  • Parkimi
Apartament Në Dobrota me një pamje të gjirit
  • Ballkon
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                             


Zotërimi i pronës në Dobrota, mate, është si të kesh fetë tënde të parajsës. Pamje ëndërrimtare të detit, shtëpi të bëra me gurë dhe gjelbërim të harlisur-ky vend i ka të gjitha. Pronësia e pronës këtu është e drejtpërdrejtë dhe e sigurt, thjesht mbani nën kontroll dokumentet tuaja. Është një investim fantastik dhe më beso, nuk do të pendohesh.

Mjaft për paratë dhe rregullat, le të ndriçohemi dhe të flasim për gjërat argëtuese. Jeta Në Dobrota është aq e mirë sa bëhet. Është një lloj vendi me kartolina me ujëra me gaz, ndërtesa të lashta prej guri dhe vende historike. Plus, skena e ushqimit dhe verës këtu? Top-notch! Dhe oh, ju absolutisht duhet të shikoni Qytetin E Vjetër Të Kotorrit, është si të tërhiqesh pas në kohë.

Ne në agjencinë tonë krenohemi duke e bërë gjuetinë tuaj të pronës aq të lëmuar sa mëndafshi. Ne do t'ju marrim përreth, do t'ju tregojmë të gjitha listat në dispozicion, do të vendosim takime dhe do të trajtojmë formalitetet ligjore - në thelb, ne kemi shpinën tuaj! Pra, pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një apartament elegant të qytetit apo atë shtëpi të përsosur bregdetare, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar. Na kontaktoni dhe le të fillojmë të gjejmë vendin tuaj të ëndrrave në Dobrota, Mal të Zi. Hajde, çfarë po pret? Le ta bëjmë këtë top të rrotullohet!

Në rregull atëherë, shoku. Faleminderit që qëndrove me mua gjatë gjithë kësaj. Mezi presim t'ju ndihmojmë të gjeni fetë tuaj të parajsës në Dobrota. Pra, përgatituni dhe le të realizojmë ëndrrat tuaja të pronës. Le ta vulosim marrëveshjen, së bashku!