Hej atje, kërkuesit e shtëpisë! Nëse ju jeni në gjueti për pronën në qytetin mahnitëse Të Herceg Novi, Mali i Zi, djalë a kemi një bandë e marrëveshjeve të nxehtë duke pritur për ju. Ne kemi lista të bollshme, plot me mundësi premtuese të pasurive të patundshme-a nuk do të dëshironit të hidhnit një vështrim në atë që kemi? Vetëm holler nëse doni të shihni më shumë, ne jemi gjithmonë të gatshëm të hapim tapetin e kuq.

Tani, le të flasim dineros. Mesatarisht, ju po shikoni rreth 1,200 deri në 1,500 €për metër katror për një apartament në qendër të qytetit. Lotet dhe tokat e lira mund t'ju drejtojnë nga 100 deri në 200 €për metër katror. Mjaft i zoti, apo jo? Por sigurisht, çmimet do të ndryshojnë në bazë të të gjitha llojeve të gjërave - vendndodhjen, madhësinë e pronës dhe gjendjen, dhe kështu me radhë. Dhe të mos harrojmë për ato shtëpi luksoze me pamje nga deti, ato këlyshë mund të jenë pak më të pjerrët.

            

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 81

Banesë e madhe me diell 133 m2 në Herceg Novi me pamje nga deti
  • Pamje e detit
Shitet banesë 70 m2 në Herceg Novi, Savina me pamje nga deti
  • Featured
Seaview truall 538 m2 në Herceg Novi
  • Pamje e detit
Seaview truall 538 m2 në Herceg Novi

Herceg Novi

  • Dhomat 0
  • Zona madhësia 538 m2
Apartament luksoz kopsht Në Baošići vetëm hapa nga deti
  • Afër detit
Shitet apartament ne studio 31 m2 ne Bijelj, Herceg Novi
  • Ballkon
Apartament i mobiluar duplex 90 m2 Ne Bijela me pamje nga deti
  • Pamje e detit
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

              


Zotërimi i pronës këtu në Herceg Novi është si të shënosh të gjitha ëndrrat e pasurive të patundshme. Ligjet për pronësinë e huaj janë mjaft të drejtpërdrejta: "ju e blini atë, ju e zotëroni atë."Dhe hej, kush nuk do të donte një pjesë të kësaj parajse Mesdhetare? Zotërimi i një prone ju jep një bazë shtëpie në një tokë me diell gjatë gjithë vitit, peizazhe mahnitëse dhe vendasit më mikpritës.

Duke vazhduar më tej, le të flasim Për Herceg Novi. Ky qytet, pikërisht këtu, vend kryesor në bregdetin E Adriatikut plot histori, kulturë dhe atmosferë të pamposhtur pushimesh. Duke ecur nëpër qytetin e vjetër, do të dashuroheni me fortesat e tij të ruajtura mirë dhe manastiret shekullore. Vendi është një përzierje E MADHE e arkitekturës Mesdhetare dhe Orientale. Dhe as mos më filloni me ushqimin dhe jetën e natës lokale, thjesht të shijshme dhe elektrizuese!

Pra, çfarë sjellim në tryezë? Përveç listave tona të mëdha, emocionuese të Pronave Herceg Novi, ju jeni duke punuar me ekspertë këtu. Ne jemi pro në përputhjen e klientëve me pronën e përsosur, buxhetin dhe shijen. Keni nevojë për më shumë informacion? Një turne personal ndoshta? Thjesht thoni fjalët dhe ne do t'ju ndihmojmë të grumbulloni fetë Tuaj Të Herceg Novi real estate paradise!

Dhe hej, ne të gjithë jemi miq këtu, prandaj mos hezitoni të kontaktoni nëse keni nevojë për ndonjë gjë. Ne jemi vetëm një telefonatë ose një email larg. Le ta bëjmë të ndodhë. Mirësevini në shtëpi, mik!