patundshmëri në Krashici, Mali I Zi< / h1>
Pasurive të patundshme në Krasici është një shumë e vila të bukura dhe shtëpi në një rrip të ngushtë të tokës përgjatë detit. Krasici është një vend i bukur dhe i izoluar në gadishullin Lustica. Fshati Krasici është një destinacion historikisht popullor pushimi i inteligjencës Jugosllave, e cila tani është bërë një hit me blerësit e pronave në Mal të Zi nga Evropa. Këtu është uji më i pastër në gji, i cili kurrë nuk lulëzon për shkak të burimeve të ujit të ftohtë pothuajse gjatë gjithë vijës bregdetare. Plazhet janë brenda distancës në këmbë, dhe deti i hapur është rreth 10 minuta larg.

                

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 69

Shtëpi për shitje Në Stoliv për hotel ose mini hotel
  • Pamje e detit

Shtëpi për shitje Në Stoliv për hotel ose mini hotel

Prekazin E Poshtëm Stoliv

  • Dhomat 7
  • Zona madhësia 260 m2
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
  • Featured

Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

  • Dhomat 3
  • Zona madhësia 138 m2
Shitet apartament ne studio 31 m2 ne Bijelj, Herceg Novi
  • Afër detit
Apartament prej 74m2 Në Krashichi në kompleks me një pishinë
  • Afër detit

                                  


Çmimet e apartamenteve fillojnë nga rreth 1,900 për m2, dhe një shtëpi në Krasici mund të blihet për rreth 180,000 euro. Zotërimi i një prone Në Krasici do të jetë një investim i shkëlqyeshëm si në një pushim familjar ashtu edhe në një pasuri financiarisht likuide.

Ju mund të merrni Në Tivat me transport publik ose me taksi në rreth 10-15 minuta. Dyqanet ushqimore janë të hapura gjatë gjithë vitit, një makinë 5-7-minuta larg është një shkollë dhe një kopsht, një zyrë postare, argjinatura E Gjirit Lustica.