Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 52

Pamje nga deti shtepi 2-kateshe ne shitje Ne Boka-Gjiri I Kotorrit
 • Pamje e detit
Banesë komode e mobiluar 50 m2 hapa larg detit në Tivat
 • Parkimi
Shtëpi për shitje Në Stoliv për hotel ose mini hotel
 • Pamje e detit
Shtëpi për shitje Në Stoliv për hotel ose mini hotel

Prekazin E Poshtëm Stoliv

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 260 m2
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
 • Pishinë
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 138 m2
Apartament prej 74m2 Në Krashichi në kompleks me një pishinë
 • Ndërtesë e re
Apartamente të reja Në Orahovac, Kotor, 5 minuta nga deti
 • Parkimi
Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
 • Featured
Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim
 • Pamje e detit
Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Pishinë