Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 46

Apartament prej 74m2 Në Krashichi në kompleks me një pishinë
  • Mobilje
Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
  • Ndërtesë e re
Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim
  • Ndërtesë e re
Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
  • Parkimi
Vilë luksoze panoramike me një pishinë
  • Afër detit

Vilë luksoze panoramike me një pishinë

Bogišići

  • Dhomat 6
  • Zona madhësia 260 m2