Hej ti, mirë se erdhe! Po kërkoni pasuri të paluajtshme dhe pronë Në Kolasin? Epo, ju jeni në vendin e duhur. Ne jemi agjentët tuaj të shtëpisë, të emocionuar që ju udhëzojmë në çdo hap të rrugës. Ne mund t'ju ofrojmë një gamë të gjerë opsionesh të pasurive të patundshme të zgjedhura me kujdes për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Mos prisni më, na hidhni një linjë dhe do të merrni ngarkesa më shumë oferta që vijnë në rrugën tuaj.

Kolasin, ky vend i bukur në Mal të Zi, nuk është qyteti juaj tipik i zbrazjes së portofolit, por as mos prisni që të jetë i lirë. Tregu është mjaft i qëndrueshëm dhe vlera e pronave, një ekuilibër i mirë midis cilësisë dhe çmimit. Një shtëpi standarde familjare mund të jetë e gjitha e juaja për rreth 100,000 deri në 200,000€. Për një vilë të stilit swankier chalet, jini gati të grumbulloni midis 300,000 dhe 500,000€. Apartamentet, ato më moderne, mund t'ju kthejnë midis 1,200 dhe 1,500 €për metër katror.

            

Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja

1-10 duke treguar të 10

Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

              


Pra, po, gjithçka duket tërheqëse, apo jo? Ajri i freskët malor, pamjet që bien nofulla dhe zotërimi i një pjese aktuale të këtij vendi qiellor. Mendoni për këtë, a nuk do të donit të zgjoheshit Në Kolasin ëndërrimtar çdo ditë? Dhe më lejoni t'ju them, pronësia e pronës këtu është më e drejtpërdrejtë nga sa mund të mendoni. Asnjë grumbull i madh letrash, asnjë klauzolë konfuze. Dhe sapo të jeni brenda, do të bashkoheni me komunitetin tonë të bukur, ku njerëzit në të vërtetë i njohin fqinjët e tyre, imagjinoni këtë!

Edhe një gjë. Jeta në Kolasin. Në thelb, është e mrekullueshme. Kjo nuk është një metropol aktiv, kështu që prisni një ritëm të ngadaltë dhe harmonik të jetesës. Ne po flasim për shëtitje në parqe të pastra kërcitëse, duke pirë kafe në kafene të çuditshme, duke bërë ski në ato shpate të lëmuara, të mbuluara me borë. Dhe a e përmenda Parkun Tonë Biogradska Gora, një nga tre pyjet e fundit të mëdha të virgjëra në Evropë? Ky vend është marrëveshja e vërtetë, seriozisht!

Tani, mbi ne. Natyrisht, ne jemi mjaft ace në ofrimin e shërbimeve të nivelit të lartë për gjetjen e pronës tuaj të ëndrrave në Kolasin. Ne dëgjojmë, si vërtet dëgjojmë nevojat dhe pritjet tuaja. Ne kemi marrë lugën e brendshme në tregun lokal të pasurive të patundshme dhe jemi të lumtur ta ndajmë atë njohuri me ju. Dhe turne? Djali, a e dimë se si të japim një turne të angazhuar të pronës. Oh, dhe para se të harroj, kërkoni listat tona deri në minutë ose rezervoni vizitën tuaj me ne. Ju snooze, ju humbni, kështu që vijnë dhe të eksplorojnë me ne pronat simpatik Kolasin ka për të ofruar ju.

Në rregull, kjo është e gjitha për tani, njerëz. Ne jemi të ushqyer për t'ju ndihmuar të bëni ëndrrat tuaja të pasurive të patundshme të bëhen realitet Në Kolasin. Na tregoni se çfarë ju nevojitet dhe uluni, ne e kemi këtë! Kujdes, qëndro i mrekullueshëm!