Hej, mirë që të shoh këtu! Nëse jeni duke kërkuar për një pasuri të patundshme ose pronë në Krashichi, Mali I Zi, ju keni ardhur në vendin e duhur! Nuk mund të isha më i lumtur t'ju ndihmoja të gjeni vendin tuaj të ëndrrave. Pra, çfarë po prisni? Zbrit nga gardhi dhe më godit, le të flasim për atë që kemi ofruar!

Tani, për ato çmime të rëndësishme. Në Krashichi, ju mund të prisni pak një qese të përzier, ashtu si snacks në një parti të mirë koktej. Mesatarisht, ne po shikojmë 250,000 deri në 500,000 €për një vilë. Apartamentet vijnë pak më lirë, normalisht rreth 100,000 deri në 200,000€. Sigurisht, mund të tingëllojë shumë për disa, por hej, ky nuk është Qyteti I Nju Jorkut! Gjithashtu, mbani në mend se çmimet mund të kërcejnë pak, në varësi të vendndodhjes dhe nëse keni apo jo pamje të këndshme nga deti.

                

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 191

Shtëpi e re Në Krashichi 30m nga deti me pamje panoramike
  • Vija e parë
Vilë luksoze e re Në Krashichi me pishinë 10 hapa nga deti
  • Pishinë
Shtëpi trekatëshe Në Krasici me pamje Nga Gjiri I Kotorrit
  • Afër detit
Tokë në shitje Në Lushticë për ndërtimin e një vile
  • Pamje e detit
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                                  


Të zotërosh pronë në Krashichi është si të marrësh biletën e artë. Nuk është vetëm një investim, por një zgjedhje jetese, e shihni. Kjo ju jep akses në bukurinë natyrore të lë pa frymë të zonës, kulturën lokale dhe pulsin e ngadaltë, por të qëndrueshëm të jetës së rajonit. Në thelb, ju nuk po blini vetëm një shtëpi apo një apartament, po blini një fetë parajsë, po blini pjesën tuaj Të Malit të Zi.

Tani, le të flasim për jetën në Krashichi. Për ta thënë thjesht, është si të jetosh në një kartolinë. Imagjinoni të zgjoheni çdo mëngjes me një pamje mahnitëse të Detit Adriatik, të pini kafenë tuaj të mëngjesit në një kafene piktoreske të qytetit të vjetër dhe të kaloni pasditet tuaja duke parë perëndimin e diellit nga ballkoni juaj privat. A e dini se Krashichi është i rrethuar nga disa nga shtigjet më mahnitëse të Malit të Zi? Po, është diçka tjetër!

Mjaft për vendin, le të flasim për biznesin. Si agjenti juaj i pasurive të patundshme, unë ofroj një sërë shërbimesh të nivelit të lartë. Nëse ju jeni pas një apartament komod smack-dab në mes të qytetit, ose një vilë tucked larg në kodra, kam marrë ju mbuluar. Thjesht më lësho një linjë dhe ne mund të fillojmë të eksplorojmë opsionet tuaja së bashku. Ju mund të mbështeteni tek unë për ta bërë përvojën tuaj të qetë, argëtuese dhe shpërblyese. Ejani, le ta bëjmë realitet këtë ëndërr të pasurive të patundshme!

Dhe hej, mos harroni, ndërsa ne bëjmë çmos për t'u siguruar që të gjitha informacionet tona të jenë në vend, nuk do të dëmtonte të kontrollonim dy herë për çdo rast. Ju kurrë nuk mund të jeni shumë të kujdesshëm, apo jo? Gjithashtu, tregu është pak i një bishë të egër, kështu që çmimet mund të ndryshojnë. Gjithsesi, mezi presim të dëgjojmë nga ju, dhe le ta gjejmë atë pronë të ëndrrave për ju Në Krashichi!