Apartamente Në Herceg Novi Baoshichi me pamje nga deti dhe parkim

Baošići

135000 €

I shkurtër

Apartament Në Herceg Novi, Baošici me pamje nga deti

Apartament me 3 dhoma për shitje Në Baosici (Herceg Novi)

Distanca në det është rreth 250 m.apartamenti ndodhet në katin e katërt.

Sipërfaqja e banesës është 64 m2.

Struktura e apartamentit: dhome ndenje e kombinuar me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor, ballkon francez me pamje nga deti.

Apartamenti shitet me mobilje dhe pajisje. Ka një vend parkimi për apartamentin.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Baošići
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1361
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 135000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 64 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja