Hej atje! Duhet të kontrollosh pasuritë e paluajtshme Dhe pronat Në Baoshichi, apo jo? Mirë për ju, kjo është një lëvizje mjaft tru. Baoshichi është pothuajse perlë e fshehur e Malit të Zi dhe ne kemi disa prona të denja për pallavra të rreshtuara për ju. Pra, si thua të na presësh një vijë, po? Ne premtojmë të hedhim në kutinë tuaj disa nga marrëveshjet më të mira të pronave që do të jenë të vështira për ju që t'i rezistoni!

Tani, le të flasim për çmimet. Dua të them, le ta pranojmë, të gjithë kanë një buxhet. Epo, Në Baoshichi, tregu i pronave ka qenë i sjellshëm për njerëzit. Mesatarisht, për një apartament të mirë, do të shpenzonit diku rreth 80,000 € - 90,000€. Nëse ju jeni më shumë në vila me një vështrim mbi pikëpamjet fab, atëherë ju jeni duke kërkuar në një çmim prej rreth €300,000 - €400,000. Aspak i dobët, duke marrë parasysh atë që merrni për paratë tuaja, apo jo?

        

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 196

Apartament luksoz kopsht Në Baošići vetëm hapa nga deti
  • Featured
Apartamente Në Herceg Novi Baoshichi me pamje nga deti dhe parkim
  • Pamje e detit
Apartament Në Herceg Novi, Baoshichi me pamje nga deti
  • Pamje e detit
Studio simpatike 38 m2 ne Tivat afer Porto Montenegro
  • Parkimi
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                             


Zotërimi i pronës në Baoshichi, mate, është seriozisht si të zotërosh një copë parajsë. Imagjinoni të zgjoheni me ato pamje spektakolare malore, ose të lëshoheni në ballkonin tuaj ndërsa dielli perëndon Mbi Adriatik. Për më tepër, vendasit janë kaq të ngrohtë dhe mikpritës, do të ndiheni si në shtëpi në asnjë kohë. Është kinda vend, ju nuk qëndroni vetëm, ju i përkisni.

Oh dhe le të flasim për jetën në Baoshichi. Ky vend i mallkuar ka hijeshinë e vet. Foto kjo: rrugë të çuditshme me kalldrëm, arkitekturë mahnitëse e botës së vjetër, një mënyrë jetese e relaksuar dhe ushqim deti vrasës. Plus, është shtëpia e Manastirit historik Vojnik. Bëj një shëtitje atje dhe më beso, do të ishe i humbur në qetësinë e tij. Qershia në krye? Deti Adriatik me ujin e tij blu të kristaltë është vetëm një gur larg.

Në rregull, për shërbimet tona, ne i sjellim mallrat në tryezë kur bëhet fjalë për pasuri të paluajtshme dhe pronë në Baoshichi. Me ne, ju merrni ndihmë të nivelit të lartë, nga fundi në fund, pavarësisht nëse jeni duke blerë, shitur ose dhënë me qira. Ekipi ynë është po aq lokal sa mund të merrni, që do të thotë se ata i njohin kamaret më të mira në Baoshichi. Pra, nuk ka shaka këtu, ju jeni duke marrë marrëveshje të vërtetë. Vetëm përshëndetja do t'ju bëjë një vizitë nga ne me një listë të tërë të pronave për të zgjedhur. Plus, ne mund të organizojmë vizita në pronë sa herë që thoni. Si është kjo?

Në rregull atëherë, gjëja tjetër që bëni është të kontaktoni me ne. Na dërgoni një britmë të shpejtë për të parë listat më të fundit dhe më të mëdha në Baoshichi. Po të them, nuk do të pendohesh. Le ta kapim këtë mundësi, apo jo? Ftohtë, mezi pres të dëgjoj nga ju!