Apartament i ri me dy dhoma Në Muo Kotor me pamje nga deti

Muo

I shkurtër

Apartament i ri me një dhomë gjumi 46 m2 me një dhomë gjumi 150 m nga deti. Tarracë.

Ka Parkim dhe një pamje Të Kotorrit dhe detit.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Muo
 • Agjenti : Mikhail

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Muo ? Dëshironi më shumë opsione të pasurive të patundshme? Plotësoni një aplikacion dhe merrni oferta që përputhen me kriteret tuaja.

Detajet

 • ID : 1363
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 46 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Apartament Modern 40 m2 Në Bar Me tarracë
 • Featured
Shitet apartament i ri 41 m2 ne nje pallat Te Ri Ne Bar
 • Pamje e detit
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja