Apartament i ri me dy dhoma Në Muo Kotor me pamje nga deti

Muo

84000 €

I shkurtër

Apartament i ri me një dhomë gjumi 46 m2 me një dhomë gjumi 150 m nga deti. Tarracë.

Ka Parkim dhe një pamje Të Kotorrit dhe detit.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Muo
 • Agjenti : Mikhail

Detajet

 • ID : 1363
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 84000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 46 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja